Перейти на мобільну версію сайту


08.05.2015

ЩО ПОСІЄШ, ТЕ Й ПОЖНЕШ

Наближається до завершення посівна кампанія-2015. Як повідомив начальник управління агропромислового розвитку РДА Ігор Гай, проведено посів ранніх зернових та зернобобових культур на площі 3627 га, на 13765 га посіяно кукурудзи на зерно. Крім того, завершено посів однорічних трав на площі 2355 га, кормових коренеплодів - 526 га. Площа посіву соняшника склала 4468 га, або 103,6% до прогнозу.

До 15 травня аграрії району планують завершити посів сої, наразі засіяно 14722 га площ.  
Одночасно з посівною кампанією проводяться агротехнічні заходи по догляду за посівами озимих культур, площа посіву яких восени минулого року склала 13,7 тис. га та 6,4 тис. га озимого ріпаку. В основному посіви озимих знаходяться в доброму та задовільному стані.

Аби забезпечити рослини необхідною кількістю поживних речовин, проведено підживлення культур. Окремі площі підживлено двічі. Також проводяться заходи по боротьбі з бур’янами, шкідниками та хворобами. У поточному році для захисту рослин придбано 84,3 т пестицидів, що становить 95,4% до потреби.

Продовжується робота з накопиченню паливо-мастильних матеріалів, наразі забезпеченість агроформувань дизельним паливом становить 96,1%, бензином - 94,8%.

Для проведення комплексу весняно-польових робіт з дотриманням агротехнічних вимог та в оптимальні строки, на польових роботах задіяно необхідну кількість одиниць сільськогосподарської техніки, в тому числі 39 широкозахватних ґрунтообробних агрегатів та 22 широкозахватних посівних агрегати.

- Аграрії району докладають максимум зусиль для того, щоб посів ярих культур провести в оптимальні строки з дотриманням вимог технологій вирощування культур, адже в народі кажуть: «Що посієш, те й пожнеш», - переконаний Ігор Віталійович.

Теги: посівна кампанія, агросектор, Ігор Гай

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.