Перейти на мобільну версію сайту


29.03.2013

ПРОВОДОВЕ РАДІОМОВЛЕННЯ ПОДОРОЖЧАЄ

Як повідомила прес-служба ПАТ «Укртелеком», з 1 квітня абонентська плата за користування основною радіоточкою становитиме для населення 10,8 грн з ПДВ, а для юридичних осіб - 16,2 грн з ПДВ. Нагадаємо, ще донині доступ до точки радіомовлення коштував 9,38 грн - для населення та 14,08 грн - для юридичних осіб. Окрім абонплати, також на 15,4% зросте вартість встановлення радіоточки: з 1 квітня вона становитиме 54 грн для всіх користувачів. За встановлення додаткової точки доведеться заплатити 27,60 грн, за переоформлення договору на іншого члена сім’ї або на інше прізвище абонента - 30 грн, за усунення пошкодження абонентського вводу в будинку з провини абонента (без вартості матеріалів) - 53,70 грн.
Представники ПАТ «Укртелеком» наголосили, що підвищення тарифів є необхідним кроком, оскільки на сьогоднішній день надання цієї послуги збиткове. За підсумками 2012 року збитки «Укртелекому» від надання послуги радіомовлення склали 46 млн. грн. Однією з основних причин збитковості є стабільне зменшення споживання населенням країни цих послуг. радио.jpegПриміром, якщо ще 2008 року «Укртелеком» обслуговував 3 мільйони 600 тисяч радіоточок, то вже минулого року їх залишилося всього 1 мільйон 900 тисяч. Та, незважаючи на зменшення кількості споживачів, обсяг витрат на утримання мережі не зменшується, оскільки постійно дорожчають матеріальні засоби.
- Наразі ми обслуговуємо близько 10 тисяч абонентів проводового радіомовлення, більшу частину яких складають мешканці нашого району, - розповідає заступник начальника по роботі із споживачами цеху телекомунікаційних послуг №18 Хмельницької філії ПАТ «Укртелеком» Валентина Нестерчук. – Останнім часом набагато менше людей подають нам заявку на встановлення радіоточки, більшість, на жаль, відмовляється. Хтось аргументує це поганим фінансовим станом сім’ї, хтось – непотрібністю радіоточки через користування ефірним радіомовленням. Шкода, що люди не до кінця розуміють основне завдання проводового радіомовлення – термінове оповіщення населення в разі якоїсь аварійної ситуації або стихійного лиха.
- Валентино Андріївно, знаю, що дехто відмовляється від радіоточки через часті пошкодження мережі. Кам’янчани навіть телефонують до мера на «Міську кухню», щоб він вплинув на роботу Ваших працівників...
- Що поробиш, коли наші люди звикли одразу ж звертатися до керівництва міста. Абонентам достатньо зателефонувати за номерами 15-75 або 9-12-31 і залишити свою заявку. Як правило, протягом доби наші працівники ліквідовують пошкодження.

Теги: проводове радіо

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.