Перейти на мобільну версію сайту


27.11.2015

ПРОСУВАЄМОСЯ ДО ЄВРОПИ

«КлюЧ» уже повідомляв про впровадження в місті «Картки кам’янчанина», але коли її можна буде отримати і які документи для цього потрібні, ми звернулися для роз’яснення до радника міського голови Володимира Хмелюка.

- У тестовому режимі картка запрацює з 15 грудня для учасників АТО, - повідомив пан Володимир. - Поки що велися перемовини із керівництвом «Ощадбанку» і вже, коли від них отримаємо погодження, тоді й запрацює тестовий варіант, який при потребі підкорегуємо і вдосконалимо. Картка буде обов’язково містити три параметри - електронний цифровий підпис, ідентифікаційний код, банківську картку.

Можливо, на ній буде система знижок для певних категорій населення. Це дуже зручно, адже картка матиме розширені функції, до прикладу, її власник зможе провести комунальні платежі, навіть оплатити за проїзд. Технологічно це можливо.

«Картку кам’янчанина» зможуть отримати всі кам’янчани, зареєстровані в місті. Для громадян, що мають право на пільги, необхідно звернутися в управління праці та соцзахисту населення у призначений час. При собі мати паспорт, ідентифікаційний код та посвідчення, що дає право на пільгу. Якщо ви не належите до пільгової категорії населення, яка має право на отримання соціальної допомоги, то для оформлення «Картки» вам потрібно звернутися у відділення «Ощадбанку» з паспортом та довідкою про присвоєння ідентифікаційного коду для зареєстрованих жителів міста, та довідкою з роботи або навчального закладу - для жителів міста, що постійно працюють або навчаються.

Якщо ви не використовуєте ідентифікаційний код, можете отримати картку на підставі паспортних даних. Мешканці Кам’янця-Подільського, що мають бажання отримати «Картку кам’янчанина», але в окремих обумовлених випадках не можуть самостійно це зробити, можуть отримати картку наступним чином: відповідні соціальні працівники будуть приходити за місцем проживання такого громадянина та оформляти картку на місці; або уповноважені представники таких осіб (опікуни/піклувальники, довірені особи, які мають права вчиняти юридичні дії в інтересах таких громадян) самостійно будуть оформляти «Картку кам’янчанина» такої особи.

Теги: «Картка кам’янчанина»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.