Перейти на мобільну версію сайту


24.08.2018

ПРО СУБСИДІЇ МОЖНА ДІЗНАТИСЯ ОН-ЛАЙН

субсидіїЩоб дізнатися призначено чи не призначено вам субсидію, тепер не потрібно телефонувати в управління соціального захисту населення. Міністерство соціальної політики України відкрило доступ до Єдиного державного реєстру отримувачів житлових субсидій.

За адресою subsidii.ioc.gov.ua українці мають змогу ввести свою поштову адресу і дізнатися, чи призначено їм субсидію та який її розмір за опалювальний й неопалювальний сезони.

Єдиний державний реєстр отримувачів житлових субсидій, створений Урядом в Україні вперше в історії української незалежності. Він дає змогу ефективно контролювати кожну гривню, виділену з Державного бюджету на допомогу населенню у сплаті комунальних послуг, підвищити адресність допомоги й покращити ефективність програми житлових субсидій.

Нагадаємо, що сім’ям для отримання урядової знижки на сплату комунальних послуг достатньо подати лише заяву та декларацію про доходи, в якій потрібно вказувати тільки види доходів, а не їхні розміри. Тобто людині потрібно внести до переліку, які саме види доходів – пенсію, зарплату, соціальну допомогу, стипендію отримує вона і члени її сім'ї, а також організацію, де виплачують ці кошти – Пенсійний фонд, назва вишу або підприємства.

Сам розмір виплат соціальні служби беруть з баз даних як власної, якщо це стосується соціальних виплат, так і фіскальної служби, Пенсійного фонду, навчальних закладів тощо.

Жодних додаткових паперів щодо складу сім'ї, обсягу і вартості житлово-комунальних послуг людям теж не потрібно додавати чи доносити.

Відомості, необхідні для призначення субсидії, надходять управлінням соціального захисту безпосередньо від організацій, які надають послуги. Наприклад, про склад зареєстрованих осіб, площі квартири, розмірі квартплати – від ЖЕКів або інших уповноважених органів місцевого самоврядування; про вартість електроенергії – від обленерго, газу – від облгазів, опалення – підприємств теплокомуненерго.

Анна СІРА, консультант проекту «ПУЛЬС» при Хмельницькому РВ АМУ.


Теги: субсидії он-лайн

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.