Перейти на мобільну версію сайту


19.02.2016

ПРАЦЮВАТИ ДЛЯ ЛЮДЕЙ ЗА БУДЬ-ЯКИХ ОБСТАВИН!

Другий рік поспіль Кам’янець-Подільська міська виконавча дирекція Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності здійснює свою діяльність, відповідно до новоприйнятих змін та доповнень до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

Колектив, усвідомлюючи покладену на нього відповідальність, намагається максимально забезпечити дотримання страхувальниками діючого законодавства у сфері соцзахисту та наданні соціальних послуг. Поряд з цим, із кожним роботодавцем та головою комісії із соціального страхування проводиться консультативно-роз'яснювальна робота, вишукуються оптимальні шляхи співпраці і взаєморозуміння, які в кінцевому підсумку дають позитивні результати в роботі.

- Одним із головних завдань, які покладені на дирекцію, є фінансування різних видів матеріального забезпечення застрахованим (працюючим) особам Кам’янця-Подільського та Кам’янець-Подільського району, - розповідає новоспечений директор Кам’янець-Подільської міської виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Роман Березніцький. - До них відносяться виплата допомог у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності внаслідок захворювання або травми, не пов’язаної з нещасним випадком на виробництві та професійним захворюванням (включно догляд за соцстрах.jpgхворою дитиною); вагітністю та пологами; витрати, пов’язані з похованням, оплата лікування в реабілітаційних відділеннях санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм. Підсумовуючи результати роботи дирекції Фонду в 2015 році, під час повсякденної роботи зі 4652 страхувальниками-роботодавцями приємно відмітити відсутність затримки у коштах для фінансування. Замість десяти законодавчо передбачених страхувальникам кошти перераховуються протягом чотирьох-п’яти робочих днів.

- Що вдалося профінансувати Фондом у минулому році?

- Упродовж 2015 року від роботодавців було прийнято та профінансовано 2603 заяви-розрахунки на виплату допомог на загальну суму 14,8 млн грн. На оплату лікарняних листів мешканцям міста та району спрямовано 8,7 млн грн, загалом оплачено 82573 дні тимчасової непрацездатності. Одночасно профінансовано 805,8 тис. грн для оплати 9023 днів по догляду за хворою дитиною чи хворим членом сім’ї. 

Допомога з тимчасової непрацездатності виплачувалася працюючим, залежно від страхового стажу: 50% середньої заробітної плати (доходу) - застрахованим особам, які мають страховий стаж до трьох років; 60% - які мають страховий стаж від трьох до п’яти років; 70% - які мають страховий стаж від п’яти до восьми років та 100% - особам, які мають страховий стаж понад вісім років.

Значну увагу ми приділяємо ефективному й раціональному використанню коштів на виплату допомоги із тимчасової непрацездатності. Спільно з керівниками лікувальних закладів, головами ЛКК та головами комісій із соціального страхування проводимо постійну роботу із запобігання безпідставної видачі та продовження листків непрацездатності. Аналогічну роботу проводимо і з керівниками підприємств, установ та організацій щодо покращення умов для зменшення захворюваності працівників на місцях. Однак є роботодавці, в яких захворюваність працівників є однією з найбільших в області, серед них комунальний заклад «Кам’янець-Подільський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» (+501 день на 100 працюючих у порівнянні з 2014 р.), НВК з центром реабілітації слабозорих дітей (+319 днів), філія «Мрія» ТзОВ СП «Нібулон» (+303), ТЦСО Кам’янець-Подільської РДА (+283), ДП «Нігинський кар’єр» (+237), Кам’янець-Подільська центральна районна лікарня (+229), ТОВ «Промтехтранс» (+218), Кам’янець-Подільський багато профільний навчально-реабілітаційний центр (+183 дня).

- За час існування Фонду також здійснюється виплата допомоги по вагітності та пологах та у разі смертності. Скільки за минулий рік спрямовано коштів на такі потреби?

- У 2015 році на виплату цієї допомоги спрямовано 5238,5 тис. грн. 607 працюючих жінок міста та району отримали допомогу по вагітності та пологах (у середньому по 8,6 тис. грн допомоги) за 70 календарних днів до пологів і 56 календарних днів після пологів (у разі ускладнених пологів або народження двох чи більше дітей - 70). 
У разі смерті працюючої особи чи члена її сім’ї міська виконавча дирекція обласного відділення Фонду виплачує допомогу на поховання. На відшкодування часткових витрат на поховання 29 осіб спрямовано 64 тис. грн. 

- Чи збільшилася кількість путівок до реабілітаційних відділень санаторно-курортних закладів?

- Так, більше стало путівок на курорти Хмільника, Моршина, Сатанова, Миргорода та інших. Для працюючих осіб Хмельниччини безкоштовно за рахунок коштів Фонду замовлено 252 путівки, з них: 62 путівки з церебро-васкулярною патологією, 54 - з кардіологічною патологією, 45 - після ортопедичних операцій, 40 - дитячих, хворих на цукровий діабет у супроводі дорослого, 38 - із порушення обміну речовин, 5 - після оперативних втручань на органах системи травлення, 4 - післяопікових, 4 - із порушенням перебігу вагітності. У разі необхідної реабілітації та відновлювального лікування після перенесених захворювань і травм за наявності направлення від лікаря працюючі особи можуть звертатися до комісій з відбору та направленню хворих у Хмельницькій обласній лікарні, у Хмельницькому обласному кардіологічному диспансері, у Хмельницькій обласній дитячій лікарні.
Колектив Кам’янець-Подільської міської виконавчої дирекції Хмельницького обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності зробить все можливе для оперативного фінансування допомог та покращення надання соціальних послуг працюючим міста та району. 

Теги: Роман Березніцький, Фонд соціального страхування

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.