Перейти на мобільну версію сайту


05.02.2016

ПОКАТАЄМОСЯ НА КОМУНАЛЬНОМУ

У місті починає діяти нова схема руху комунальних перевезень. Через те, що держава кинула пільговиків, переклавши свою функцію пільгового перевезення на тендітні плечі міських бюджетів, міським чиновникам доводиться ламати голову, як це проводити в час, коли така економічна скрута, бо держава не заклала в своєму бюджеті кошти на пільгові перевезення і при цьому їх не скасувала.

У місцевих бюджетах ця стаття також не була закладена. У нашому місті налічується 24 тисячі пільговиків. За минулий рік держава не розрахувалася за надані послуги, які здійснювало комунальне підприємство. Сума боргу становить 849 тис. 721 грн.

Міський голова доручив знайти кошти, щоб на початковий період була змога перевозити пільгову категорію населення. За минулі роки комунальний транспорт перевозив пільгові категорії з 10:00 до 16:00, але цього року департамент соціальної політики підписав з міською радою угоду про перевезення на 960 тис. грн. Цих коштів вистачить на 8 місяців із розрахунку 5 тис. грн на день. Отже, тепер відпадає потреба на обмеження пільгових перевезень у часі. Тому автобуси будуть перевозити щоденно, з 06:00 до 18:00, крім вихідних, і здійснюватимуть 21 реверсний рух. Тепер у місті знову почнеться проблема із перевезеннням окремих пільговиків туди-сюди без потреби.

Теги: пільгові перевезення

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.