Перейти на мобільну версію сайту


12.07.2019

ПЕНСІЮ ПІДВИЩИЛИ

пенсіїУ зв’язку з підвищенням прожиткового мінімуму (з 1497 грн до 1564 грн) з 1 липня перерахували і пенсійні виплати. Як повідомила під час брифінгу начальник Кам’янець-Подільського відділу обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Хмельницькій області Оксана Драбик, органами пенсійного фонду перераховано:

– мінімальні та максимальні розміри пенсій;
– доплату за понаднормативний стаж (крім пенсіонерів, які працюють);
– надбавку до пенсії за особливі заслуги перед Україною;
– підвищення ветеранам війни, членам їх сімей та жертвам нацистських переслідувань;
– щомісячну державну адресну допомогу на догляд інвалідам війни та учасникам бойових дій,
– мінімальну пенсійну виплату особам з інвалідністю, отриманою внаслідок Чорнобильської катастрофи та інвалідам з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

На декілька гривень збільшилася надбавка до пенсії Почесним донорам України та СССР – зі 185,30 грн до 193,60 грн. Загалом на Хмельниччині в цьому місяці майже 211 тисяч пенсіонерів отримають більші пенсії, середній розмір підвищення – 46,13 грн.

Однак, крім перерахунку у зв’язку зі зміною прожитковим мінімумом, перерахували пенсії й, відповідно до постанови Кабміну, для таких категорій:
1. Інваліди війни та прирівняні до них особи, розмір пенсії яких, враховуючи всі надбавки, не має бути меншим, ніж: 10166 грн для інвалідів першої групи; 8211 грн – другої групи та 5630 грн – третьої групи.
2. Військовослужбовці, зокрема військовозобов’язані, призвані на військові збори, які брали участь у ліквідації наслідків катастрофи на ЧАЕС та в інших ядерних випробуваннях і стали інвалідами.
3. Одержувачі пенсії (незалежно від факту працевлаштування), які мають страховий стаж 30 років (для жінок) і 35 (для чоловіків). Їхня пенсія повинна бути не меншою, ніж 2000 грн.

Перерахунки пенсій проведені в автоматичному режимі. Якщо розмір виплати став більшим, ніж на 300 грн, особа буде проінформована. За додатковою інформацією кам’янчани можуть звертатися на «гарячу лінію» за тел.: 3-38-94 або ж до сервісного центру на вул.Огієнка із 08:00 до 17:00.


Теги: підвищили пенсії

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.