Перейти на мобільну версію сайту


17.06.2016

ОДНИМ МАХОМ - ВДВІЧІ

тарифТарифи на воду й тепло знову зросли.

З 1 липня тарифи на тепло будуть підвищені майже вдвічі! Таке рішення було прийнято на засіданні Нацкомісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг.

«Чинний середньозважений тариф на тепло для населення становить 534 грн за 1 Гкал, з 1 липня середньозважений тариф встановлюється на рівні 1043 грн за 1 Гкал (зростання на 95,3%)», - зазначають у Нацкомісії.

Про те, що з 1 липня вступають у дію нові тарифи на комунальні послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води для потреб населення, підтвердили і в КП «Міськтепловоденергія».

Тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії з 1 липня становитиме 1303,96 грн/Гкал. Для споживачів, які не мають будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії - 43,09 грн/кв.м за місяць протягом опалювального періоду.

Вартість централізованого постачання гарячої води за умови підключення рушникосушильника до системи гарячого водопостачання, відповідно до нових тарифів, зросте до 77,74 грн/куб.м. За відсутності рушникосушильника – 72,01 грн/куб.м.

Мешканці приватного сектору, бюджетні установи та суб’єкти підприємницької діяльності, приміщення яких не приєднані до внутрішньобудинкових мереж, сплачуватимуть за холодну воду і водовідведення за діючими тарифами: централізоване водопостачання – 6,84 грн/куб.м (з ПДВ); централізоване водовідведення – 5,82 грн/куб.м (з ПДВ).


Теги: КП "Міськтепловоденергія", тарифи

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.