Перейти на мобільну версію сайту


29.04.2016

ОБ’ЄДНУЮТЬСЯ У ВСЬОМУ

Міжнародна компанія з виробництва будівельних матеріалів CRH об’єднує свої цементні підприємства в Україні під єдиним брендом. Із 15 березня цементні заводи компанії випусккають продукцію під єдиним брендом CRH.
- До складу компанії CRH в Україні входять три цементні підприємства - ПАТ «Подільський цемент», ТОВ «Цемент» CRH(Одеський цементний завод) та ПАТ «Миколаївцемент», - розповідає директор ПАТ «Подільський цемент» Святослав Козленко. - Група CRH є одним зі світових лідерів у галузі виробництва різноманітних будівельних матеріалів. Входить до трійки найбільших виробників будматеріалів світу. Заснована в 1970 році в Ірландії, сьогодні компанія здійснює свою діяльність у 31 країні світу. На приблизно 4000 її підприємствах працює понад 90 тисяч осіб.

- Святославе Анатолійовичу, що передбачає новий бренд компанії?

- Таке об’єднання має на меті виконання трьох основних завдань. Зокрема, впровадження на всіх трьох українських підприємствах єдиних операційних та управлінських систем, базованих на найкращих практиках CRH. Завдяки позиціонуванню «єдиного» портфеля продукції на ринку маємо на меті досягти найвищих стандартів якості та рівня обслуговування клієнтів. Також усі три заводи CRH в Україні реалізовуватимуть єдину політику у сфері корпоративної соціальної відповідальності.

- Щодо останньої, то ми мали змогу на власні очі переконатися, долучившись до спільного прибирання біля Кармелюкової гори в с.Приворотті-2.

- Так, минулого тижня наша компанія CRH звернулася з пропозицією до громадської організації «Let’s do it, Ukraine!» долучитися до акції «Зробимо Україну чистою разом!». До нас доєдналася й місцева ГО «Чисті схили» на чолі з Вікторією Желіховською, які також не перший рік проводять подібні акції в Кам’янці-Подільському. Цього року ми вирішили розширити географію прибирання й саме тому вибрали місце в Кам’янець-Подільському районі та поїхали до ставка біля Кармелюкової гори. Самі бачили, скільки там було сміття - це якийсь жах. Але командний дух і бажання зробити суспільно-корисну справу об’єднало і працівників нашої компанії, і громадської організації, і журналістів, і всіх небайдужих до проблем екології.

Впевнений, що встановлені інформаційні таблички «Дякуємо, що прибрали за собою», нагадають «поціновувачам природи» про елементарні правила культурного відпочинку, а ця традиція об’єднає якомога більше людей і буде чисто там, де не смітять.

- Це не єдиний проект корпоративної соціальної відповідальності за участі компанії CRH?

- Так. Наша компанія дбає про безпеку і здоров’я, охорону навколишнього середовища та освіту й підтримує соціальні ініціативи у цих сферах. Освітня Програма стажування для випускників вишів України, реалізована компанією в 2015 році, перемогла в національному конкурсі проектів корпоративної соціальної відповідальності, що його щорічно організовує «Центр «Розвиток КСВ». Незабаром CRH розпочне другий етап цієї Програми.

Теги: CRH

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.