Перейти на мобільну версію сайту


15.01.2016

НІМЦЯМ СПОДОБАВСЯ «ТЕПЛИЙ ДІМ»

12 січня Кам’янець-Подільський з робочим візитом відвідали представники німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ, серед яких – Ерік Берман та Бантян Країнц.

Міжнародні експерти зустрілися із заступником міського голови Сергієм Бабієм та фахівцями з енергозбереження. Закордонних гостей зацікавив проект «Теплий дім», який діє в місті вже п’ять років та здобув чималий  успіх. Програма передбачає утеплення фасадів будинків на умовах співфінансування: міська влада та жителі.
Сергій Віталійович розповів про перші кроки запровадження програми та етапи її реалізації. За п’ять років у місті утеплено вже чотири десятки багатоповерхівок.

Зважаючи на кроки, які робить місто для досягнення енергоефективності, представники товариства GIZ запропонували розробити декілька проектів, які можна втілити шляхом співфінансування, тобто частину коштів сплачує місто, іншу - на грантових умовах надає німецька сторона.

Під час зустрічі було запропоновано декілька ідей, серед  яких – модернізація системи опалення міського Будинку культури, утеплення одного з дошкільних навчальних закладів чи школи.
До кінця січня фахівці міськради підготують обґрунтовані пропозиції, які представлять на огляд для фінансової підтримки з боку GIZу.

Теги: проект «Теплий дім»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.