Перейти на мобільну версію сайту


13.03.2015

НА ВУЛИЦЯХ СТАНЕ СВІТЛІШЕ. АЖ НА 4 МІЛЬЙОНИ

Завдяки проекту українсько-німецького співробітництва GIZ «Енергоефективність у громадах» Кам’янець отримає 4 млн грн на реконструкцію вуличного освітлення. Про це повідомили фахівці проекту GIZ під час семінару з питань енергоефективності, який проходив 4-5 березня.

Представники міської влади і комунальних підприємств, енергоменеджери, українські та закордонні експерти і консультанти GIZ вивчили затверджений нашим містом План дій зі сталого енергетичного розвитку, відвідали котельні на пелетах, будинки, утеплені за програмою «Теплий дім», розробили заходи на найближче майбутнє.

- Приємно, що затверджені кроки з енергетичного розвитку активно впроваджуються в життя, - каже консультант GIZ зі Словенії Боштян Крайнц. - Вони дозволяють не просто зекономити енергетичні ресурси, але й вплинути на розвиток місцевої економіки. Сьогодні такі впровадження - необхідність не лише для України, але й скандинавських держав - Англії, Франції, Німеччини. Ми би хотіли поділитися з вами і досвідом європейських міст.

Проект «Енергоефективність у громадах» триватиме до серпня 2016 р. Німецьке товариство міжнародного співробітництва має партнерів у понад 140 країнах світу й займається різними гуманітарними питаннями, зокрема, програмами охорони здоров’я, місцевого економічного розвитку та зайнятості, енергоефективності.

На регіональному та місцевому рівнях проект надає підтримку п’ятьом консорціумам міст України. До одного з них входять Чернівці, Кам’янець і Коломия. Але, за словами чернівецької колеги Марії Порчук, у плані енергоефективності саме в нас вони можуть багато чому навчитися.

Теги: проект «Енергоефективність у громадах», GIZ

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.