Перейти на мобільну версію сайту


21.06.2013

НА ЦУКОР НАСТАВ ПОПИТ

Головне, щоб солодкий продукт не став дефіцитом
Що б там не говорили, але цукор цього року нас потішив. Роздрібна ціна на нього три-два місяці тому опустилася до мінімальної позначки за останні декілька років - у 4,8 грн за кілограм. Саме за стільки можна було купити цей солодкий продукт у найбільших супермаркетах міста.

Усі ми добре пам’ятаємо цукрові, гречані, олійні кризи. Тому такі перетворення із солодким продуктом стали певною приємною несподіванкою.
Нині ж ціни на «білий пісок» почали набирати свою вагу. Цьому явищу експерти на ринку продуктів харчування мають два пояснення.
Найперше, те, що ціни на цукор цього року були мінімальними за декілька останніх років і стали наслідком перевиробництва цього продукту. Проте запаси цукру на складах зменшуються, а отже ціни на нього потихеньку почали підніматися вгору.  
Інша, не менш вагома причина подорожчання солодкого продукту, є підвищений попит на нього. На початок літа припадає сезон консервації – приготування компотів, варень, повидлів, джемів тощо.
Зрештою, багато хто прогнозує, що ріст цін на цукор матиме обмежений характер. Найближчим часом цукор може піднятися в ціні максимум на 10-15 відсотків. Тобто, якщо сьогодні в торгівельних мережах солодкий продукт можна придбати за 5,30 грн, то в разі прогнозованого подорожчання, він коштуватиме близько 6 грн.
Проте все це лише до початку нового збору цукрових буряків та їхньої переробки. Достеменно відомо, що цього року відведено меншу площу під солодкий корінь, аніж минулого. Також зменшиться кількість цукрових заводів, які працюватимуть нинішнього сезону.
Усі перелічені фактори змушують засумніватися у подальшій стабільності цін на цукор.

Теги: цукор, ціна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 391
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.