Перейти на мобільну версію сайту


21.06.2013

МІСТО МОЖЕ ОТРИМАТИ НОВІ РОБОЧІ МІСЦЯ

На прес-конференції міський голова Михайло Сімашкевич повідомив, що планує наступного тижня відвідати міську лікарню. І прийде він туди не з порожніми руками. За кошти міського бюджету вже закуплено 4 монітори, які дадуть можливість спостерігати за перебігом вагітності та розвитком плоду. Для паталогоанатомічного відділення та гістологічної лабораторії придбано сучасний мікроскоп, а аптечне відділення лікарні отримає дві холодильні шафи.
Також Михайло Євстафійович повідомив ще одну приємну звістку – на околиці міста планується зведення сортозернового заводу. Вже проведено перемовини з провідною світовою фірмою, яка займається селекцією та виробництвом насіння сільськогосподарських культур. Схожий завод уже функціонує в Зарічанці. Орієнтовна вартість такого будівництва становить 22-23 млн. євро. Місто ж отримає близько 100 робочих місць.
Також перемовини стосовно перспектив створення виробництва у нашому місті було проведено і з Рубіжанським паперово-картонним комбінатом. Як можливі майданчики для облаштування цього виробництва розглядається території заводу «Електрон» або ж тютюнової фабрики.

Теги: Михайло Сімашкевич, робочі місця

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.