Перейти на мобільну версію сайту


20.07.2012

МІНІМІЗАТОРІВ ПРИТИСНУТЬ

16 липня відбулося засідання координаційної ради та засідання комітету з економічних реформ міськвиконкому. На ньому розглядалося питання детінізації підприємницької діяльності, шляхи та інструменти легалізації прихованого безробіття.
За словами начальника міського управління економіки Майї Гурської, станом на початок цього року в місті зареєстровано 1 818 суб’єктів підприємницької діяльності – юридичних осіб та 7 805 підприємців - фізичних осіб.
Було відзначено, що завдяки проведеній роботі минулого року вперше за останніх 3 роки отримано позитивний фінансовий результат від звичайної діяльності до оподаткування підприємств та організацій міста (сальдо), який за січень-грудень 2011 року  становить 216,1 млн. грн прибутку.
На сьогоднішній день середній розмір заробітної плати по місту складає 2256 грн. Проте, існує низка підприємців, які звітують про оплату праці у розмірі 320 грн. щомісячно. На черговому засіданні в області голова ОДА Василь Ядуха заявив про намір особисто спілкуватися з такими «мінімізаторами».
Начальник управління економіки закликала усіх присутніх до щоденної спільної роботи із усіма суб’єктами підприємницької діяльності стосовно дотримання законодавства про оплату праці.
Слово також мали начальник управління праці та соціального захисту населення Людмила Позинюк, директор міського Центру зайнятості Наталія Постова, заступник начальника Кам’янець-Подільської ОДПІ Ігор Ліщук.

Теги: податки, економіка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.