Перейти на мобільну версію сайту


13.02.2015

МАЙЖЕ 5 МІЛЬЙОНІВ У КАЗНУ

За 4 млн 739250 грн під час аукціону з продажу земельних ділянок, який відбувся 5 лютого, було продано земельну ділянку за адресою вул.Черняхівського, 45 в.

Під час торгів переможцем стало ТОВ «КВС-Україна». Про появу цього потужного інвестора в нашому місті говорили довгий час, нарешті перші практичні кроки у напрямку будівництва насіннєвого заводу в нашому місті почали реалізовуватися.

Продана земельна ділянка площею 8,5 га відноситься до категорії земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення. Невдовзі інвестор планує розпочати будівництво сучасного насіннєвого заводу, що дасть змогу створити додаткові робочі місця, збільшити надходження в міський бюджет та загалом сприятиме розвитку економіки й забезпеченню соціальних благ громади міста.

За словами директора департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Майї Гурської, земельні торги проходили за двома лотами, але охочих на придбання лоту №2 (земельна ділянка за адресою: вул.Пархоменка, 72) не знайшлося.

Теги: аукціон, земельний аукціон

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.