Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2013

МАРШРУТНУ МЕРЕЖУ ЧЕКАЮТЬ ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ

26 червня відбулося третє і завершальне засідання робочої групи з питання формування транспортної мережі міста.
Цього разу комісія вирішувала, якого року випуску автомобілі допускати до конкурсу. Спочатку було визначено, що це мають бути автівки від 2000 р. в. і молодші, але до робочої групи звернулися перевізники, які вже не один рік займаються міськими пасажироперевезеннями: машини в них доглянуті, але 1998 р. в. Саме навколо цих автівок виникла довга дискусія. Таких маршруток в місті є 15, вони іноземного виробництва, більшість з них у гарному стані, комфортабельні й можуть використовуватися для перевезення кам’янчан, але в деяких досить вузький прохід. Проте голова робочої групи Сергій Бабій заперечив, що це не аргумент для відмови, адже у автомобілів 2000 року точно такий же прохід. Компроміс запропонував член групи Руслан Пристач - дозволити цим перевізникам брати участь у конкурсі, але впродовж року поміняти переобладнані автомобілі на такі, що відповідають категорії міських пасажироперевезень.
Одностайно було вирішено, щоб конкурс оголосити на 5 років. Незмінною залишилась і кількість посадкових місць - не менше 18-ти. Це число оптимальне для інтервалу руху маршруток у 5 хвилин.
Чітку й принципову позицію щодо пасажирських перевезень висловив член робочої групи Леонід Матвєєв, який зауважив, що пасажирам у маршрутках має бути зручно, вони мають почувати себе вільно, а не їхати в тисняві.
Також було затверджено карту руху двох маршрутів, яку минулого тижня не прийняли і відправили на доопрацювання. Дискусія розгорнулася навколо маршруту №7: було прйнято пропозицію, щоб частина автомобілів маршруту №7 рухалася від залізничного вокзалу до Картинної галереї, що в Старому місті.
Комісія розглянула всі пропозиції, що надходили від кам’янчан. Так, було прохання, щоб маршрутки в місті курсували до 23.00. Сергій Бабій запропонував залишити такий графік лише для літнього часу (з 1 травня до 1 жовтня) та щоб на основних маршрутах у цей час працювали чергові автомобілі.
- Робоча група свою місію виконала. Тепер усі наші пропозиції виносяться на громадські слухання, після яких остаточне рішення прийматиме виконком та міський голова, який і поставить крапку в наших обговореннях – підсумував Сергій Бабій.

Теги: транспорт

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.