Перейти на мобільну версію сайту


29.04.2016

КВАРТАЛ «ДОБРОБУТ»

Мешканці мікрорайону Жовтневий і зокрема вул.Космонавтів переймаються тим, що в житловому масиві будуються гаражі, які псуватимуть екологічний стан. З приводу цього будівництва ми звернулися до одного з власників будівництва Валерія Слободяна.

- Я не одноосібний власник цього будівництва, - каже Валерій Анатолійович. - 15 років тому київські бізнесмени з аукціону придбали майно міністерства оборони, так звану сержантську школу, що на вул.Фабріціуса, 2. Вони збиралися там щось будувати, але жодної господарської діяльності не проводили й за оренду землі не платили років з 10. Потім вирішили, що те майно їм не потрібне, й запропонували Юр’єву викупити його. Володимир Васильович, у свою чергу, запропонував скооперуватися й придбати той об’єкт. Нині він належить ще одному підприємцю, Олександру Мосійчуку, тож загалом там троє власників.

Коли ми придбали це майно, відразу ж оформили договір оренди землі, й відтоді ми чесно сплачували щомісяця 20 тис. грн. Ми розробили проект забудови того житлового кварталу з робочою назвою «Добробут», тобто ми там будуватимемо житло. Оренду землі ми нині використовуємо за законом з коефіцієнтом 0,5 і сплачуємо по 10 тис. грн на місяць. До будинків тягнемо мережі, які нам обходяться в 600 тис. грн, але вони нам не зараховуються у сплату пайової участі, тобто розвиток інфраструктури міста, а переходять на баланс відомчим структурам, зокрема електромережі переходять на баланс до «Обленерго», газові - до «Хмельтницькгаз» тощо.

Ми тут маємо намір звести житловий квартал з усією сучасною інфраструктурою. Отже, збудуємо дев’ять однопід’їздних дев’ятиповерхівок по 45 квартир. З одного боку будуть гаражі, є вже близько тридцяти, і вони слугуватимуть огорожею. Узагалі ввесь квартал буде автономним і досить безпечним для проживання. Плануємо його повністю огородити, там буде відеоспостереження. Окрім гаражів, із зовнішнього боку будинку буде місце для паркування автомобілів, а з внутрішнього боку - зона відпочинку, дитячі та спортивні майданчики, квітники. Також заплановано магазини, перукарню, амбулаторію сімейної медицини, спортивний комплекс із тренажерним залом і аеробіки тощо.

Теги: Валерій Слободян

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.