Перейти на мобільну версію сайту


11.03.2016

КУПИТИ ВДВІЧІ БІЛЬШЕ

Національний банк України пом’якшує частину раніше запроваджених адміністративних обмежень на валютному ринку. Відтепер будь-яка людина зможе купити вдвічі більше готівкової валюти: цей ліміт підняли з еквіваленту 3 тисяч гривень до еквіваленту 6 тисяч гривень на день.

Через банківські каси можна буде отримати не 300 тисяч гривень на день, а півмільйона. Також збільшили максимальну суму валютної готівки, яку можна буде отримати через банки: з еквіваленту 20 тисяч гривень до еквіваленту 50 тисяч гривень на день.

Нагадаємо, пакет адміністративних обмежень на валютному ринку запровадили в грудні минулого року. До списку заходів, передбачених постановою №863, входили обов’язковий продаж експортерами 75% валютної виручки, 90-денний контроль розрахунків за зовнішньоекономічними контрактами, заборона повернення інвестицій та перерахування дивідендів іноземним інвесторам. Крім того, банки повинні були погоджувати з НБУ заявки на купівлю валюти на суму понад 50 тисяч доларів США в еквіваленті. Цією ж постановою запроваджувалися обмеження на перекази валюти з рахунків клієнтів банків.

Теги: НБУ, валюта

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.