Перейти на мобільну версію сайту


06.02.2015

КОПІЙКА ДО КОПІЙКИ

Протягом січня за проїзд на територію Кам‘янець-Подільського державного історичного музею-заповідника зібрано 210569 грн.

Як повідомляють у міській раді, ПДВ склав 35095 грн, податок на прибуток - 19107 грн, які надійшли до міського бюджету. Фонд соціально-економічного розвитку міста поповнився на міст.jpg69635 грн, музею-заповіднику перепало 13056 грн, підприємству КП «Крок-Плюс», яке власне займається обслуговуванням шлагбаумів - 4345 грн.

- Фактичні витрати на надання послуг (зарплата працівників, податки на зарплату, амортизація, охорона, інкасація, програмні послуги, канцелярські витрати) склали 69324 грн, - повідомив заступник міського голови Сергій Бабій.

У минулого року за кошти, зібрані від платного проїзду через Замковий міст, було проведено низку ремонтних робіт на об’єктах історико-архітектурної спадщини і не лише. Зокрема, за 30 тис. грн облаштовано підпірну стіну на вул.Замкова, 500 тис. грн було виділено на проведення ямкового ремонту доріг. За 60 тис. грн комунальники відремонтували мережу зливової каналізації Старого міста. Ремонт Ратуші обійшовся в 98 тис. грн, ремонт Вірменської криниці - в 45 тис грн, тунельного проїзду Вітряної брами - 60 тис грн. На реставрацію території Руської брами спрямували 55 тис. грн. 49 тис. грн було сплачено за вуличне освітлення Старого міста.

Разом із цим, частина грошей була спрямована на допомогу військовим, які перебувають у зоні АТО. За 120 тис. грн було придбано одяг та обладнання для учасників АТО.

Теги: платний проїзд, Замковий міст

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.