Перейти на мобільну версію сайту


01.07.2016

ХТО МАЄ ВЗЯТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?

торгівляСтихійну торгівлю в місті вряд чи хтось зможе подолати. Вона була, є і буде, доки не будуть штрафувати на місці. А таку відповідальність на себе ніхто не хоче взяти, бо бабки та жіночки проклинають на чому світ стоїть. Отже, в місті маємо декілька стихійних ринків – у селищі Смірнова, мікрорайонах Черемушки та Жовтневий і навколо Центрального ринку. Найбільший осередок зосереджений на вул.Князів Коріатовичів. Бувають дні, коли на Коріатовичів ніде яблуку впасти.

Окрім того, що люди не платять за торгове місце, вони ще й смітять. Незважаючи, що на ринку постійно є вільні облаштовані місця, призначені саме для торгівлі овочами та фруктами, торгівці туди не йдуть, бо тут надто прохідне місце.

Днями працівники інспекції провели рейди з припинення стихійної торгівлі та її наслідків. За фактами виявлених правопорушень на громадян складалися адміністративні протоколи, згідно зі ст.152 КУпАП (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів) та передавалися на розгляд адміністративних комісій за місцем проживання. 

- Як свідчить практика, здебільшого порушують законодавство не жителі самого міста, а громадяни, котрі проживають у передмісті й для яких, на жаль, стало за правило «продав свій товар, насмітив - і будьте здорові», - каже в.о. директора КП «Інспекція з контролю за благоустроєм міста» Анатолій Тетервак. - А прибирати купи сміття, що залишають за собою «стихійники», доводиться працівникам КП «Житловик».

Однак чи виявиться рейд дієвим, дізнаємося вже завтра. У той час багато мешканців міста засуджують таку торгівлю та вважають, що торговців слід відправити на базар. Є і такі, які стають на їхній захист, мовляв, бабцям із їхньою маленькою пенсією потрібно якось виживати в цей складний час.  


Теги: ринок, сміття

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.