Перейти на мобільну версію сайту


16.01.2015

КАМ’ЯНЕЦЬКІ ГАРМАТИ НА ПЕРЕДОВІЙ

Промисловість міста потихенько починає спинатися на ноги. То одне, то інше підприємство починає працювати. Радує те, що на початку року на повну потужність, та ще й у дві зміни запрацювало ДП «НТК «Завод точної механіки». За словами його директора Валерія Солодковського, є сподівання, що люди працюватимуть і в три зміни.

До початку 2015 року підприємству вдалося закрити всі платежі, розблокувати рахунки, отримати ZTM-1_30mm_cannon_turret_Ukroboronservice_Ukraine_Ukrainian_defence_industry_military_technology_001.jpgдержзамовлення, закупити достатню кількість металу майже на рік. Отже перспективи щодо стабільної роботи є. Своєю продукцією завод забезпечуватиме потреби Міноборони і Нацгвардії. Також є замовлення на експорт.

- На сьогодні ми випускаємо два види гармат, - розповідає Валерій Станіславович, - ЗТМ-1, яка йшла винятково на експорт, і ЗТМ-2, яку незаслужено забули й не давали на неї замовлення більше ніж 10 років.
Нині ми плануємо мінімум удвічі наростити потужності, й відповідно збільшити штат працівників. Раніше на заводі трудилося 180 працівників, нині декілька десятків довелося набирати заново. Найбільше затребуваними є спеціальності токарів, фрезерувальників, слюсарів-інструментальників.

Якщо раніше бронетранспортери, до яких ДП «НТК «Завод точної механіки» виготовляє гармати, йшли за кордон, то тепер уже 100 одиниць передано нашій армії. Самі розумієте, автівки без наших гармат, це віз.

солодков (2).JPGКрім того, сьогодні ми можемо випускати близько 20 видів різних комплектуючих.
Зрозуміло, маємо й проблеми, бо якщо гармати не робили більше десяти років, то сьогодні важко за один день відродити те, що руйнувалося роками. Потрібно налаштувати обладнання, налагодити технологію та процеси виробництва.

Що й казати, боєприпаси в армії нині старого зразка, й саме під них потрібно підлаштовувати гармати. Та попри всі незручності ми працюємо, випускаємо продукцію, даємо кам’янчанам роботу й гідний заробіток.

Теги: ДП «НТК «Завод точної механіки»

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.