Перейти на мобільну версію сайту


30.10.2015

КАМ’ЯНЕЦЬ РУШИВ НАЗУСТРІЧ ЗМІНАМ

За три дні до місцевих виборів, замість того, щоб слухати обіцянки кандидатів, громада Кам’янця-Подільського представила власну стратегію розвитку міста. В основу запропонованого стратегічного бачення покладено ідеї та пропозиції місцевих активістів та експертів Громадянської Платформи «Нова Країна», запропоновані під час стратегічної сесії міста.

22 жовтня в конференц-залі готелю «7 днів» представник ГП Нова Країна Олена Горб оприлюднила напрацьовані результати стратегічної сесії. Небайдужі кам’янчани збудували картинку омріяного майбутнього та окреслили шляхи його досягнення.

Нагадаємо, «Нова Країна» провела в Кам’янці-Подільському стратегічну сесію 1 серпня. У ній брали участь найактивніші представники громадськості, влади та бізнесу. За декілька тижнів активісти опрацювали отримані результати, після чого експерти «Нової Країни» підготували на базі отриманих результатів структуроване бачення розвитку міста та конкретні пропозиції до реалізації. 

У результаті стратегічне бачення розвитку Кам’янця-Подільского містить 5 ключових напрямків:
1. Місцеве самоврядування та системний контроль влади.
2. Інфраструктура. Міське середовище.
3. Розвиток підприємництва. Інвестиції. Нові галузі економіки.
4. Туризм, культура, історична спадщина, рекреація.
5. Освіта та молодіжна політика.

Представники від громадськості міста визначили першочергові завдання, що мають бути зреалізовані.
1. Чітко визначити та прописати в додатках до статуту міста порядок взаємодії громадян з органами місцевої влади (положення про громадські слухання, порядок створення ОСН тощо).
2. Створити інституцію, яка стане платформою для конструктивного діалогу представників громадянського суспільства, бізнесу та влади.
3. Підвищити політичну освіту громадськості. Залучити представників громадянського суспільства до проектів з моніторингу та контролю влади.
Автори проектів змін сподіваються на співпрацю з представниками міської влади, адже тільки спільними зусиллями можна втілити стратегію в життя і наблизитись до омріяного майбутнього.

Теги: Нова країна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.