Перейти на мобільну версію сайту


23.08.2019

ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ОСІБ ПІЛЬГОВОЇ КАТЕГОРІЇ НАСЕЛЕННЯ

пільгиПостановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» затверджено Порядок надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі, дія якого застосовуватиметься з 1 жовтня 2019 року.

Порядком встановлено, що департамент соціального захисту населення на підставі даних Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги та інформації, отриманої від управителів, виконавців комунальних послуг, ОСББ (ЖБК), щомісяця розраховуватимуть суму пільги виходячи з розміру знижки, на яку пільговик має право згідно із Законом, кількості членів сім'ї, які мають таке право відповідно до законодавчих актів, та з урахуванням встановлених державних соціальних нормативів у сфері житлово-комунального обслуговування.

Оплата пільг за житлово-комунальні послуги здійснюватиметься через АТ «Ощадбанк».

Право на отримання пільг, як і раніше, для окремих категорій пільговиків визначатиметься з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї. На 2019 рік він становить 2690 грн.

Пільг, незалежно від їх доходів, не позбавлені тільки особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники бойових дій, члени сімей померлих/загиблих ветеранів війни, чорнобильці I і II категорій, особи з інвалідністю внаслідок проходження військової служби, ветерани військової служби та органів внутрішніх справ, та ветерани інших служб.

Пільговики, які отримують субсидію, не будуть мати право на пільги в період отримання субсидії.

Відповідно до ухваленого Урядом рішення, паралельно функціонуватимуть дві системи надання пільг у грошовій формі – готівкова і безготівкова.

Пільги у безготівковій формі призначатимуться усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через АТ «Ощадбанк».

Тим пільговикам, які бажають отримувати свою пільгу готівкою, восени потрібно буде звернутися в департамент соціального захисту, написати відповідну заяву і надати реквізити банківського рахунку в АТ «Ощадбанк». Таким чином, кошти надходитимуть на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час.

Пільговик буде сам вирішувати куди дівати ці гроші, сплачуючи щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги.

Але, у разі виникнення заборгованості по оплаті за житлово-комунальні послуги понад місяць, сума якої перевищуватиме 20 неоподатковуваних мінімумів (а це 340,00 грн.), виплата пільги з наступного місяця здійснюватиметься у грошовій безготівковій формі.

Пільговик зобов’язаний повідомляти департамент соціального захисту населення про зміни всіх обставин, які впливають на надання пільг (зміна місця реєстрації, кількості членів сім’ї, термінів права на пільги, статусу, та інше).

АТ «Ощадбанк» щомісяця інформуватиме пільговиків SMS-повідомленням про надходження коштів від держави, їх використання та залишок. Для отримання SMS-повідомлення, пільговикам необхідно подати інформацію про свої мобільні телефони до Департаменту для подальшого опрацювання.

Для отримання додаткової інформації (та надання номеру мобільного телефону) необхідно звертатися до департаменту соціального захисту населення за адресою: вул. Шевченко, буд. 26 каб.16 або за телефоном 5-04-26.

В.о. директора, перший заступник директора департаменту соціального захисту населення Т. Любінецька.


Теги: інформація для пільговиків

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.