Перейти на мобільну версію сайту


15.07.2016

ГРОШІ РОЗДІЛИЛИ

бюджетНа 15-й позачерговій сесії міської ради депутати затвердили зміни до міського бюджету.

На 33,5 млн грн збільшилася міська скарбничка завдяки перевиконанню дохідної частини, яка тепер складає 591,7 млн грн.

Як повідомила начальник фінансового управління Оксана Гут, напередодні 15-ої позачергової сесії міської ради було проведено низку засідань за участю головних розпорядників коштів основних галузей, які визначили найнеобхідніші напрямки для фінансування.

Зокрема 2,8 млн грн додатково виділено на заробітну плату працівникам бюджетної сфери. 

- Враховуючи всі зміни й надалі відсутність змін на законодавчому рівні, до кінця року ми готові забезпечити кам’янчан і заробітною платою, і енергоносіями, - зазначила Оксана Анатоліївна.

Крім того, 1,9 млн грн довиділено на харчування учнів 1-4 класів; 840 тис. грн - на медикаменти і перев'язувальні матеріали; 637,2 тис. грн - пільгові медикаменти; 764 тис. грн - забезпечення пільг із послуг зв'язку та компенсацію за пільговий проїзд; 2 млн грн - дороги і стільки ж - на капітальний ремонт ліфтів; 500 тис. грн - встановлення лічильників на тепло, 100 тис. грн - археологічні дослідження, 159 тис. грн - реставраційні роботи Башти водяної 15-16 ст., 200 тис. грн - розширення міського кладовища, 200 тис. грн - реконструкцію зливової каналізації на перехресті Гагаріна-Данила Галицького. 

На липень і серпень забезпечено фінансування ДНЗ «Кам’янець-Подільський центр професійно-технічної освіти». А це наразі 1,1 млн грн, доки питання остаточно не буде вирішено на рівні держави.

Передбачено кошти і на низку ремонтних робіт у навчальних закладах міста. Зокрема, даху, фасаду та системи водовідведення СЗОШ №1, санвузлів СЗОШ №5 і НВК №17, фасадів із утепленням будівлі НВК №3, покрівлі НВК №№13 і 14, приміщення філії ДЮСШ №2, систем тепловодопостачання та водовідведення ДНЗ №2 і ЗОШ №15; харчоблоку ДНЗ №12. Планується й виготовлення проектно-кошторисної документації на ремонтно-реставраційні роботи фасадів та покрівлі НВК №8.


Теги: сесія міськради, розподілення бюджету

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.