Перейти на мобільну версію сайту


22.06.2012

ГРИНЧУЦЬКА СІЛЬРАДА З ГАЗОМ, ОТЖЕ З ЖИТТЯМ

Гринчуцька сільська рада поставила крапку в стосунках між селянами та дровами й печами. Тепер багато часу вивільниться IMG_4887.JPGгосподарям для себе, бо не потрібно буде шукати й рубати дрова, палити грубку. Михайло Желізник, Іван РоманчукЛишень підніс сірник - і пішло життєдайне джерело енергії та тепла. Тут, у селах Гринчук, Малинівці та Бабшин, нарешті 19 червня запалили блакитний вогник. Не вірили мешканці цих населених пунктів, що до них колись прийде газ, обіцяний ще за радянської влади. За словами голови РДА Михайла Желізника, ця ділянка газопроводу робилася ударними термінами, навіть незважаючи на кам’янистий грунт, та перешкоди у вигляді річки та скелі. У березні почали прокладання газопроводу, а в середині червня роботи були завершені. При цьому за бажанням селян вкладалися труби по обидва боки вулиці, навіть незважаючи на те, що такі дії здорожчували роботи. Селяни пішли на такий крок, аби не нівечити асфальтове покриття та не робити перекопів дороги.
За це благо люди дякували Михайлу Желізнику, який приклав надзвичайно багато зусиль, аби природній газ зявився у цьому куточку району. Також слова вдячності лунали на адресу голови Гринчуцької сільради Зінаїді Сафронюк, голови ОДА Василя Ядухи та депутата облради Володимира Мельниченка.
Михайло Дмитрович запевнив людей, що після газифікації в села мають прийти дороги, але, на жаль, не все робиться так, як хотілося. Є сподівання, що поступово життя в селах буде покращуватися.
Гості за традицією смажили яйця, а цього разу навіть і млинці.

Теги: газифікація, Гринчук

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.