Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

ГОЛОДНУ КУТЮ КАДИЇВЧАНИ ГОТУВАЛИ НА ГАЗІ

У одне із найбільших сіл району прийшло блакитне паливо.
Для жителів с.Кадиївці 18 січня стало двічі знаковим. Окрім другого Свят-вечора (Голодної куті), цього дня село офіційно набуло статусу газифікованого. На урочистості з нагоди такої події приїхали депутат Верховної Ради України Володимир Мельниченко, голова РДА Михайло Желізник, директор ТОВ «Газбудсервіс» Іван газ.jpgРибак, сільський голова Валентина Мартинюк, помічник народного депутата Сергій Тимчук.
Для будь-якого села прихід блакитного палива є дуже знаковою подією, адже марне вкотре наголошувати на зручностях, які приносить із собою газ.
Звертаючись до жителів села, Володимир Мельниченко сказав: «Я обіцяв, що газ буде, я свою обіцянку виконав. Багато хто із вас, так й інші жителі сіл, у домівки яких уже підведено газ, до кінця не вірили, що це можливо. Але він є, тож на здоров’я ним користуйтеся!»
До слів нардепа приєднався й голова РДА Михайло Желізник: «Знаю, що були і вагання, і сумніви в тому, що природний газ прийде у ваші оселі. Але сьогодні робота зроблена і маємо газ2.jpgрезультат. Дякую, що ви нам повірили».
Традиційну яєчню «по-кадиївецьки» цього разу доручили смажити двом чоловікам - Володимиру Володимировичу і Михайлу Дмитровичу.
Відзначимо, що с.Кадиївці є 64-им газифікованим селом у нашому районі. Згідно з планом із газифікації, воно відноситься до Орининського напрямку. Загалом у цих двох напрямках (Ориниському та Сокільському) на сьогодні побудовано 102 км газопроводів загальною вартістю 42 млн. грн (16 млн. грн - кошти населення, 26 млн. грн - кошти НАК «Нафтогаз»). Що ж до Кадиївець, то цей населений пункт нараховує 560 дворів, із них 500 планується під’єднати до газогону.

Теги: газифікація, с.Кадиївці

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.