Перейти на мобільну версію сайту


27.03.2015

ГАРЯЧА ВОДА ЗА ГРАФІКОМ

З 25 березня в місті припинено опалювальний сезон. Відповідне розпорядження «Про призупинення подачі теплоносія для опалення» підписав міський голова Михайло Сімашкевич.

Після припинення опалювального сезону КП «Міськтепловоденергія» буде проводити щоденний моніторинг температури зовнішнього повітря для відновлення опалення споживачам відповідно до температурного графіка подачі теплоносія.

Наразі гостро стоїть питання подачі гарячої води. Національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, вже порахувала, що вартість однієї Гкал теплової енергії для кам’янчан з 1 квітня становитиме 633,32 грн з ПДВ. Наразі проводяться розрахунки нової вартості і гарячої води. За попередніми підрахунками, враховуючи ціну на газ, 1 куб.м гарячої води може коштувати від 40 до 50 грн.

Отож, у зв’язку з обмеженістю ресурсів природного газу, а також значною заборгованістю за спожиту теплову енергію підприємствами та населенням міста за необхідності, встановлено режим подачі гарячої води, згідно з графіком за погодженням з виконкомом міськради.
Гаряче водопостачання подаватиметься за графіком: котельні на вул.Жукова, 2; вул.Тімірязєва, 123; вул.Молодіжна; вул.Вокзальна, 83 працюватимуть з п’ятниця з 06:00 до неділі 24:00. Котельня на вул.Князів Коріатовичів, 56 працюватиме цілодобово.

Теги: КП "Міськтепловоденергія"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.