Перейти на мобільну версію сайту


24.06.2016

ФРУКТОВИЙ КОКТЕЙЛЬ

ягодиФруктово-ягідний сезон у розпалі. Від вітамінного комплексу, який пропонують продавці на Центральному ринку, розбігаються очі. Малина, полуниця, чорниця, суниця, черешня, вишня, агрус, абрикоси - ось основний перелік продукції, яка наразі користується неабияким попитом.

ЯГІДНИЙ РЕКОРДСМЕН - ЧОРНИЦЯ - 60/70 ГРН/КГ

На відміну від минулого року, ціни на фруктово-ягідну групу цьогоріч стрибнули майже вдвічі. Ситуацію коментує виконавчий директор Асоціації «Сільськогосподарські товаровиробники Поділля» Світлана Антонецька: «У садівничих господарствах південних областей України цього тижня почався збір врожаю малини. На сьогодні садівники проводять відвантаження продукції по 40-65 грн/кг, тоді як у 2015 р. перші партії малини пропонувалися по 25-35 грн/кг. 

Встановити більш високі ціни вдалося за рахунок порівняно невеликої пропозиції на ринку, оскільки через прохолодну дощову погоду дозрівання малини в господарствах центральних і західних областей дещо сповільнилося. При цьому попит на ягоду досить високий, що також надає підтримку цінам.

Також на два тижні раніше почався сезон абрикосів. При цьому ціни на перші партії фруктів у середньому на 20-30% вищі, ніж у 2015 р. На сьогодні садівники здійснюють продаж абрикосів по 30-40 грн/кг, тоді як рік тому перші партії цих фруктів пропонували за 25-35 грн/кг». 

На кам’янецькому базарі маємо абрикоси з Італії, які продають по 25 грн за кілограм, і місцеві, рогізнянські, ціна яких 30 грн за кілограм. Не варто казати, що останні хоч і дорожчі, але в рази смачніші.

Щодо інших фруктів, то вчора на базарі за 1-літрову банку малини просили 15 грн, агрусу - 16 грн, суниці - 50 грн. Один кілограм вишні коштував 16 грн, абрикоси - 25-30 грн, черешні - 15-25 грн, полуниці - 30 грн. Найдорожчою поки що залишається чорниця. За кілограм вітамінної продукції продавці просять 60-70 грн.


Теги: фруктово-ягідний сезон, ціни

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.