Перейти на мобільну версію сайту


09.10.2015

ФОНД ПОДІЛИВСЯ ГРІШМИ

Кам’янець-Подільському району виділять кошти з державного Фонду регіонального розвитку.
Як повідомила начальник відділу економічного розвитку та торгівлі Ольга Чіпізубова,

Протягом року райдержадміністрація спільно з органами місцевого самоврядування проводила роботу з підготовки інвестиційних проектів для залучення коштів з державного Фонду регіонального розвитку.
У перелік проектів, які профінансує Фонд, потрапили і об’єкти Кам’янець-Подільського району. Загальна сума державних інвестицій складе 6931 тис. грн.

На співфінансування робіт по визначених об’єктах з районного та сільських бюджетів виділені відповідно 400 тис. грн та 377,13 тис. грн.

Зокрема, вже цього року буде проведено реконструкцію дитячого садочка в с.Гуменці на загальну суму 1 млн 211,33 тис грн. Левова частка фінансування надійде із державного Фонду регіонального розвитку - 1090,2 тис. грн. 121,13 тис. грн планується виділити із сільського бюджету.

Шанс на реконструкцію отримав і дитячий садочок у с.Лисогірка. Із держфонду на ці побреби буде виділено 431,8 тис. грн, а із сільського бюджету цю суму доповнять 48 тисяч грн.

Нарешті завершаться роботи з будівництва підвідного газопроводу високого тиску до сіл Оринин, Теклівка, Ріпенці, Привороття та Кадиївці. Аби блакитний вогник запалав у домівках селян, доведеться витратити більше 6 млн грн. З державного Фонду регіонального розвитку буде виділено 5 млн 402,2 тис. грн, з районного бюджету - 400 тис грн. Із сільського бюджету на газопровід витратять 208 тис. грн.

Теги: бюджет району

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.