Перейти на мобільну версію сайту


15.01.2016

ДУХОВНІСТЬ ЗДОРОЖЧАЄ

Вартість послуг, які надає історичний музей-заповідник, зросла в новому році. Таке рішення було прийняте на засіданні виконкому 12 січня.

Отож, відтепер за вхід у Старий замок дорослий платитиме 25 грн, дитина - 15 грн. Вартість екскурсійного обслуговування складе 80 грн. Постріляти з арбалета чи лука можна буде за 3 грн. Аби потріпити в Картинну галерею, дорослий має заплатити 15 грн, дитина - 8 грн, екскурсійне обслуговування складе 50 грн, відеозйомка -IMG_7517_zpsd91388fd.jpg 100 грн.

Вхід у музей Старожитностей для дорослих обійдеться в 10 грн, дітей - 8 грн; екскурсійне обслуговування складе 30 грн, відеозйомка - 50 грн. Безкоштовним залишається вхід у Ратушу, щоправда, за відвідування експозицій, що там розташовані, доведеться сплатити символічну плату. Зокрема експозиція «Історія магдебургзького права» обійдеться дорослим у 5 грн, дітям - 3 грн; екскурсійне обслуговування - 25 грн, відеозйомка - 50 грн. Експозиція «Грошовий обіг на Поділлі» коштуватиме на кілька гривень дорожче - для дорослих вхідний квиток становитиме 8 грн, для дітей - 6 грн, екскурсійне обслуговування - 30 грн. За плату в 7 грн з дорослого та 5 грн з дитини можна буде ознайомитися з експозицією «Суд у середньовічному Кам’янці». Вхід у костел святих апостолів Петра і Павла буде безкоштовним, а от за екскурсію від досвідченого гіда доведеться заплатити 50 грн.

За користування фондами музею встановлена єдина плата - 20 грн. За 1 грн можна буде відксерокопіювати будь-який документ фонду, а за 5 грн отримати фотокопію такого ж документа. Якщо ж ви з друзями маєте намір взяти участь у квест-екскурсії «У пошуках ключа від замку», то таке задовлення вам обійдеться у 500 грн з групи. За нічну екскурсію, що має назву «Таємниці Старого замку», з однієї особи варто буде заплатити 50 грн, а от театралізована екскурсія «Легенди Старого замку» коштуватиме найдорожче - 1800 грн (на групу з 18 осіб).
За словами директора історичного музею-заповідника Віктора Травінського, незначне підвищення цін на об’єкти й послуги зумовлене тотальним здорожчанням у країні. Можливо, для туристів та гостей міста, які є основними відвідувачами історико-архітектурних об’єктів збільшення вартості не буде суттєвим, проте для утримання власне музею та його працівників це стане опорою для 2016-го фінансового року.

Теги: історичний музей, музей-заповідник, Старе місто

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.