Перейти на мобільну версію сайту


25.01.2013

«ДРУГИЙ ХЛІБ» ТЕЖ ПРОДОРОЖЧАВ

Як і хліб звичайний, так і «другий хліб» (так ще називають картоплю) після новорічних та різдвяних свят різко подорожчав. Ціна на картоплю у двох найбільших супермаркетах міста підскочила у понад два рази. Один із головних атрибутів українського столу із передноворічної вартості у гривню, піднявся до 2,5-3 гривень. картопля.jpgДещо менше злетіла ціна на картоплю на ринку.
Одні таку ситуацію пояснюють масовим поверненням після святкового столу до традиційний блюд. А тут, як відомо, провідну роль відіграє картопля. Цим підвищеним попитом на «другий хліб» і скористалися торгівельники.
Інші, а точніше самі ж представники торгових мереж та продавці на ринках говорять, що така ситуація зумовлена зменшенням запасів картоплі та подорожчанням її зберігання й транспортування.
Прогнозують, що картопля, як й інші овочі, надалі дорожчатиме. Дехто навіть заявляє, що свого цінового піку «стара» бульба набере весною, коли почнеться саджання городів. Тоді дачники куплятимуть картоплю вже не стільки для нагальних їстівних потреб, як для закладення майбутнього урожаю.

Теги: картопля, ціна

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.