Перейти на мобільну версію сайту


23.09.2016

ДОРОЖНІ ЗНАКИ ВСТАНОВИТИ, БАТЬКІВСЬКИХ ПРАВ ПОЗБАВИТИ

16 вересня пройшло чергове засідання виконкому. 88 питань за годину розглянули його члени, серед яких - затвердження фактичної мережі в закладах освіти на 2016-2017 н.р., перелік категорій населення, які будуть забезпечені гарантованою державною безоплатною стоматологічною допомогою.

Питання щодо переліку категорій виникло в члена виконкому, голови ради ветеранів міста Леонтія Рогаля. Розмову він вів російською мовою, проте це не сподобалося свободівці Олені Мазій, яка почала вимагати, щоб член виконкому спілкувався винятково державною мовою, бо цим обмежуються її права. На пояснення членів виконкому, що вони розуміють, про що йдеться мова, депутат почала вимагати перекладача, незважаючи на те, що сама за освітою вчитель російської мови.

Ось перелік категорій населення, які будуть забезпечені гарантованою державою безоплатною стоматологічною допомогою: учасники бойових дій, війни та інваліди війни, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»; вдова (вдівець) особи з особливими заслугами перед батьківщиною; особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; діти-інваліди; багатодітні сім'ї; жертви нацистських переслідувань. Визначено також категорії, які мають право на відшкодування 50% вартості стоматологічних послуг. Це члени сім'ї загиблого (померлого) ветерана війни; ветерани військової служби; інваліди загального захворювання.

Погодилися члени виконкому з дозволом на встановлення дорожніх знаків на вул.Тімірязєва від вул.Шевченка до Суворова, з 9:00 до 17:00, коли студенти харчового та індустріального коледжів ідуть на заняття, а потім повертаються в гуртожитки. Щоправда, це дивно, адже вся вулиця від Чапаєва до Привокзальної має гарні заасфальтовані тротуари, бо по Тімірязєва курсував автобус №5. Як відомо, якби там не було тротуарів, то не було би дозволу на рух громадського транспорту. Але десятилітня безгосподарність і відсутність контролю з боку міської ради призвели до того, що хто що хотів, те й робив. Одні облаштували на тротуарі курники, інші - квітники, ще хтось просто загородив собі територію. Ось так і зник тротуар із двох боків Тімірязєва, а тепер придумуємо якісь безглузді ідеї.

Також дали погодження на встановлення дорожніх знаків перед в’їздом на територію мікрорайону «Нова будова». Міський голова повідомив, що власник будівельної кампанії закупив три нових автобуси, які довозять дітей мікрорайону до шкіл, у яких вони навчаються. А власник кафе «Молдова», що на Червоноармійській, на власне прохання зможе провести благоустрій на прилеглій території.

У місті організовується збір та вивезення опалого листя. Це питання взято під суворий контроль. У разі, якщо хтось буде спалювати листя, на нього чекають штрафні санкції. Особливо це стосується приватного сектору. Міський голова повідомив, що на будь-які звернення й у будь-який час зобов’язані виїжджати інспектори та складати протоколи про адмінпорушення, які тягнуть за собою штрафні санкції. Отже, з 19 вересня до 5 грудня опале листя прийматиметься на полігоні ТПВ по 3,94 грн за 1 куб.м.

Затверджено висновок органу опіки і піклування про позбавлення батьківських прав батька Гарника, який взагалі не займається вихованням власних дітей, а також Левандовського, який дав життя трьом дітям, але піклуються ними після смерті матері її батьки. У нього є борг у 20 тис. грн. Дітей на подальше піклування заберуть в Ладижин. Суд визначив місце проживання малолітньої дитини Левковської з батьком. Батьків Ляшуків позбавлено батьківських прав і визначено, що діти проживатимуть із бабусею. Не дали дозволу на реалізацію частини домоволодіння мешканцю провулка Червоногвардійський, який скоїв ДТП і має відшкодувати завдані збитки.

Не погодили паспорт прив’язки підприємцю та не дали дозволу на встановлення тимчасової споруди, а саме - літнього майданчика для обслуговування кафе на просп.Грушевського, 27/6, бо це протирічить концепції. Погодилися члени виконкому на примусовий демонтаж тимчасової споруди біля кафе «Монте Крісто».


Теги: засідання виконкому

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.