Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2013

ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ – ЗА СПРОЩЕНОЮ СХЕМОЮ

Ще в січні міністр соціальної політики Наталія Королевська пообіцяла врегулювати труднощі з виплатою державної допомоги при народженні дитини. І от минулого тижня Верховна Рада спростила процедуру оформлення такої допомоги.
Наразі для її оформлення необхідно пред'явити паспорт або інший документ, що засвідчує особу, допомога.jpgсвідоцтво про народження дитини, а також складену у вільній формі заяву одного з батьків, з яким постійно проживає дитина, із зазначенням даних для реєстрації місця проживання немовляти.
Згідно з новою процедурою, термін ухвалення рішення про призначення або відмову в призначенні допомоги обмежується 10 днями від дня подачі заяви. Крім цього, орган праці й соціального захисту зобов'язується за місцем проживання одного з батьків (опікуна), з яким проживає дитина, або за місцем народження дитини, після звернення одного з батьків (опікуна), самостійно отримувати від органів влади, установ, держреєстрів у порядку обміну інформацією необхідні відомості для призначення допомоги.
Також орган праці й соцзахисту зобов'язується направляти територіальному органу/підрозділу Державної міграційної служби дані для реєстрації місця проживання дитини, які вказані особою, що зверталася за допомогою.

Теги: допомога при народженні

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.