Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2013

ЧИ БУТИ РИНКУ НА ЧЕРЕМУШКАХ?

Хто не знає ринку, що на мікрорайоні Черемушки? Понад 30 років тому тут виник стихійний ринок між банком та колишнім магазином «Руслан». Овочі, фрукти, молоко, сир, сметану, птицю, м’ясо могли купити мешканці цього району й не тільки. І що приємно, значна частина товару тут була дешевшою, ніж на Центральному ринку. Чому? Арифметика дуже проста. Жителі навколишніх сіл ранковою електричкою їхали в місто, швиденько спродувалися, щоб встигнути черговим потягом повернутися додому. Саме на Черемушках скуповувалися навіть так звані «перекупки».
Щоправда, людей, котрі приїжджали на ринок, спочатку ганяли, допоки не встановили для торгівлі прилавки. Згодом торгові ряди перенесли в інший бік, ближче до колишнього побуткомбінату. Стихійний ринок окультурили, встановили прилавки для продажу м’яса, окремо були прилавки для молочних продуктів та городини. З часом ринок «обріс» різними торгівельними кіосками.
Сьогодні на цьому місці здійснюється будівництво павільйону, який має бути зданий восени ц.р. Для нас з вами, споживачів, це дуже добре, адже всі продукти, котрі продаватимуться на базарі, перевірятимуть на відповідність. А це означатиме, що вони будуть безпечними для нашого здоров’я. З іншого боку, це, звичайно, підвищить ціну товару, тож доведеться вибирати між ціною і безпекою.IMG_0997.JPG Скажемо, що вибір доволі непростий і не завжди однозначний.
Попри все, мешканцям одного із найстаріших районів міста, які роками звикли до своїх постачальників найнеобхіднішими харчами, не хочеться (не можеться йти до Центрального ринку) купувати ті ж продукти.
І ще. Мешканці Черемушок та власне і самі селяни IMG_0998.JPGпобоюються, що введення в експлуатацію павільйону витіснить продаж продуктів безпосередньо виробниками. Мовляв, продавати будуть «перекупки», а це вдарить по гаманцях як селян, так і покупців.
Бабусі, що приїхали продати петрушку, часник чи яблуко, навряд чи зможуть оплатити місце в павільйоні. А тому невстановлені місця для торгівлі будуть рости у дворах та двориках, на тротуарах. Виходить замкнуте коло. Бо в кого ж підніметься рука відібрати у бабусі останнє? Можна зрозуміти і підприємця, який вкладає немалі кошти в будівництво цього ринку. Звичайно, він не робить це заради благодійності, а хоче мати з того зиск.

Теги: ринок Черемушки

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Производство подставок под мобильные телефоны на витрину.
Любые размеры под заказ и со склада.
http://promplastic.com/content/33-podstavki-dlya-telefonov-na-vitrinu
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.