Перейти на мобільну версію сайту


22.04.2016

БЮДЖЕТУ ДОПОМОГА - ЧАСТКА В СПІЛЬНУ ПЕРЕМОГУ

20 років на варті фінансової стабільності та державного добробуту стоять працівники казначейської служби. Кожен етап, який пройшло казначейство України, кожне управліньске рішення, що супроводжувалося прийняттям нових проектів, у підсумку привели до побудови потужної системи, що стала опорою у сфері державних фінансів України.

Хоч державна казначейська служба бере свій відлік з 1995 р., проте, гортаючи сторінки історії подільського краю, знаходимо чимало цікавих фактів.
Уже наприкінці 1997 року через органи казначейства здійснювалося до 50% операцій із виконання Держбюджету, а ще через два роки на казначейське обслуговування перевелии всі міністерства та відомства; стартувало розрахунково-касове обслуговування розпорядників коштів Держбюджету із забезпеченням попереднього та поточного контролю їхніх первинних документів та контролю бюджетних повноважень при зарахуванні надходжень і проведенні платежів. У 2001 році відбулося підключення казначейства до системи електронних платежів Нацбанку. У 2003-2004 рр. відбулося переведення місевих бюджетів на повнофункціональне казначейське обслуговування. У 2005-2006 рр. запроваджено новий механізм обслуговування розпорядників коштів Держбюджету та переведено митні й інші платежі на розрахунково-касове обслуговування через органи казначейства України. З 2007 р. казначейство почало здійснювати покриття тимчасових касових розривів Пенсійного фонду України за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку. Починаючи з 2008 року, впроваджено формування та ведення Єдиного реєстру для розпорядників та одержувачів коштів державного бюджету; в 2009-му запроваджено механізм переходу на прямі міжбюджетні відносини, а в 2010 р. затверджено та введено в дію нову економічну класифікацію видатків бюджету. 2011 рік - початок обслуговування коштів єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 2012 рік відзначився створенням та акредитацією центру сертифікації ключів казначейства України, а 2013-ий - об’єднанням облікової та платіжної систем в єдину платформу обслуговування бюджетів. У 2014 році в промислову експлуатацію запроваджено повноцінну внутрішню платіжну систему Казначейства України. 2015 р. - запроваджено дистанційну форму розрахункового обслуговування через мережу інтернет із використанням електронного цифрового підпису.

Першочергово в Кам'янці-Подільському було два відділення. 2001 р. пройшла їхня реорганізація шляхом об’єднання та створення Кам’янець-Подільського відділення Державного казначества у Хмельницькій області.
Певний час команду кам’янецьких казначеїв очолював Олександр Мельничук. Минулого року він пішов на підвищення, й сьогодні очолює Головне управління Державної казначейської служби в Хмельницькій області. Олександр Іванович сформував потужний та дружній колектив. Його традиції продовжує в.о. начальника Кам’янець-Подільського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області Надія Попова. Основу сучасного управління складає 4 відділи, в яких працє 33 висококваліфікованих спеціалісти.

- Ефективне казначейське обслуговування державного та місцевих бюджетів забезпечується завдяки високому професіоналізму колективу казначеїв, які працюють єдиною командою і пліч-о-пліч стоять за свою професійну справу, - каже Надія Миколаївна. - Адже на нашому обслуговуванні перебувають 198 розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, для яких відкрито 1794 реєстраційних рахунки.

За сумлінне виконання обов’язків та високий професіоналізм працівники казначейства неодноразово нагороджувалися подяками Державної казначейської служби України, почесною грамотою Головдержслужби України, почесними грамотами ОДА, подяками районної та міської рад. Працівники управління неодноразово займають почесні місця серед «Кращих працівників органів Державного казначейства Хмельниччини», «Кращих людей Кам'янеччини».
Наше управління славиться ще й тим, що наша представниця Аліна Бойко нагороджена дипломом за участь у конкурсі «Міс казначейства» Хмельницької області та зайняла І місце. Диплом переможця 1-туру конкурсу «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий спеціаліст» заслужено отримала Інна Катеринчук. Саме в місті над Смотричем Державне казначейство України проводило Всеукраїнський семінар-нараду. Періодично проводиться ознайомлення студентів профільних спеціальностей зі специфікою роботи служби.

Казначеї вміють не лише працювати, а й відпочивати, і роблять це творчо та спортивно. Спортсмени-активісти казначейської служби защораз беруть участь у різніх спартакіадах та спортивних змаганнях, неодноразово займать призові місця.

Працівники управління не залишаються осторонь від подій, які відбуваються на сході України. Впродовж року долучалися до благодійних акцій, передавали військовим найнеобхідніше: продукти харчування, одяг, засоби гігієни. У міру можливостей допомагали й коштами. Казначеї здавали кров нашим захисникам, пораненим солдатам, які перебувають у зоні АТО.
Ми, казначеї Кам'янеччини, сильні, бо ми - єдині. А єднає нас щира віра та любов до своєї справи, до своєї української землі.


З дос’є «КлюЧа».

Надія Попова народилася 12 серпня 1973 р. у с.Слобідка-Смотрицька Чемеровецького району. 1996 р. закінчила ПДАТА за спеціальністю «Облік і аудит». 1996-1997 рр. - бухгалтер колективного орендного підприємства магазину №22 «Фенікс». 1998-1999 рр. - старший інспектор відділення Державного казначейства у м.Кам’янець-Подільський. 1999-2001 рр. - головний економіст відділу обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів відділення Державного казначейства у м.Кам’янець-Подільський. 2001-2004 рр. - головний економіст відділу обліку лімітів видатків та контролю за виконанням кошторисів в Кам’янець-Подільському відділенні Державного казначейства. 2004-2006 рр. - головний казначей відділу видатків Кам’янець-Подільського відділення Державного казначейства. 2006 р. - заступник начальника відділу видатків Кам’янець-Подільського відділення Державного казначейства. 2006-2009 рр. - заступник начальника відділу видатків державного бюджету Кам’янець-Подільського управління Державного казначейства ГУДКУ у Хмельницькій області. 2009-2016 рр. - заступник начальника управління - начальник відділу видатків державного бюджету Кам’янець-Подільського управління Державного казначейства ГУДКУ у Хмельницькій області.

Теги: казначейство

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.