Перейти на мобільну версію сайту


27.05.2016

БЮДЖЕТ ПЕРЕВИКОНАЛИ. ПОСПРИЯЛИ АГРАРІЇ

сесіяОдразу дві сесії сільських рад - Кульчиєвецької та Заліської, у яких взяв участь заступник голови районної ради Віктор Кривак, пройшли 24 травня.

Основним питанням, яке обговорювалося на сесії Заліської сільської ради, було звіт про виконання бюджету за І квартал 2016 року. Його було виконано на 152,93%. Секретар сільської ради Валентина Жирова зазначила, що такий показник став можливим завдяки аграріям, які працюють на території сільської ради, зокрема ПП «Аграрна компанія-2004» (керівник Володимир Козка), а також акцизному збору.

Під час роботи сесії сільської ради у с.Кульчіївці основними питаннями було встановлення ставок земельного податку на 2017 рік; перейменування вулиць; хід виконання бюджету за 5 місяців 2016 року та хід виконання програми соціально-економічного розвитку на 2016 рік. Дискусія виникла навколо питання перейменування вулиць через додаткові витрати у майбутньому на переоформлення будь-якої документації.

На завершення депутати вирішили протягом наступного місяця провести збори з жителями тих вулиць, які підпадають під перейменування. Прийти до остаточного рішення вони планують під час роботи наступної сесії сільської ради.

Під час роботи обох сесій Віктор Миколайович подякував сільським радам за активну співпрацю з районною радою та делегування коштів у районний бюджет на вирішення нагальних питань. Зокрема, Заліська сільська рада спрямувала кошти на ремонт доріг – 50 тис. грн; компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян – 25 тис. грн; ремонт спортивної зали в ЗОШ – 30 тис. грн; Кульчієвецька сільська рада делегувала на ремонт доріг 40 тис. грн; компенсаційні виплати за пільговий проїзд – 20 тис. грн; заміну вікон на металопластикові в школі – 15 тис. грн.


Теги: сесія сільських рад, Віктор Кривак

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.