Перейти на мобільну версію сайту


01.04.2016

БУДЕМО З АСФАЛЬТОМ

30 березня після проведеного поточного ремонту розпочав роботу Кам'янець-Подільський асфальтний завод.

- За два роки ми замінили обладнання, зробили максимальний поточний ремонт, - каже міський голова Михайло Сімашкевич. - Щоб асфальт був якісний, використовуватиметься білоруський та польський бітум, а граніт - із Полонського та Гніванського кар'єрів. Першими ремонтуватимуть Хмельницьке шосе, проспект Грушевського та вулицю Шевченка.

Взагалі потужність заводу складає 50 тис. тонн на годину, але обладнання тут морально і фізично застаріле, можна сказати позаминулого віку. Нині, щоб в місті були хороші і якісні дороги, щоб їх постійно не латати потрібно оновити обладнання і наявний парк. Слід один раз витратитися й не латати все життя ямки. Адже, як би не старалося комунальне підприємство «Комбінат благоустрою», не маючи безкоштовного асфальтоукладчика дороги довго стояти не будуть, адже між шви рано чи пізно потрапляє волога і руйнується дорожнє покриття.

Теги: асвальтний завод

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.