Перейти на мобільну версію сайту


13.03.2015

БУДЕМО МАТИ ЩЕ ОДИН ЗАВОД

Київське ТОВ «Універсальна девелоперська група» у рамках проекту впровадження альтернативних видів енергії запланувало цьогоріч збудувати в Кам’янці завод з виробництва солом’яної гранули потужністю 50 тисяч тонн у рік.

Сировину для виробництва солом’яних гранул компанія планує купувати спочатку у фермерських господарств та агрохолдингів області, а згодом - вирощувати власну багаторічну культуру міскантус. Першу плантацію гігантської трави площею в 500 га закладуть уже цього року, а наступного її розмір збільшиться до 2 тисяч га.

Крім того, в 2015 році компанія планує налагодити виробництво твердопаливних котлів для забезпечення комунальних котелень новим енергоефективним обладнанням. Підписані між інвестором і мерією угоди передбачають виробництво і реалізацію 200 тис. Гкал теплової енергії на першому етапі й можливість нарощувати обсяги до 1 млн. Гкал у межах Хмельниччини.
Загалом цей амбітний проект має на меті звільнить комунальну сферу Кам’янця від газової залежності та створити щонайменше дві сотні нових робочих місць.

Теги: ТОВ «Універсальна девелоперська група», пелети, завод

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.