Перейти на мобільну версію сайту


29.05.2015

БУДЕ ТЕПЛО

У Кам’янці розпочалося впровадження нового енергоефективного проекту - облаштування в багатоквартирних будинках індивідуальних теплових пунктів (ІТП).

21 будинок на мікрорайоні Жовтневий обладнають сучасними модульними установками, які ІТПрегулюватимуть подачу тепла та гарячої води в окремі будинки. За допомогою нового обладнання вдасться вирішити одну із найбільш болючих проблем сучасного комунального господарства - якісне постачання гарячої води, на яку більше не доведеться чекати 10-15 хв., поки стече холодна. Не менше важливим є й те, що завдяки цьому проекту вдасться суттєво економити енергоносії.
26 травня міський голова Михайло Сімашкевич та генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук проінспектували хід виконання робіт з монтажу першого індивідуального теплового пункту в житловому будинку на вул.Дружби народів, 19. Проект запроваджується за підтримки Міжнародної фінансової організації НЕФКО, яка виділила для Кам’янця грант на встановлення вказаного обладнання. Перемовини та оформлення документів тривали більше двох років.

- Кам’янець-Подільський, зокрема і КП «Міськтепловоденергія» дуже плідно працює з міжнародними фінансовими організаціями, такими як НЕФКО та Світовий банк. Вони на дуже вигідних умовах допомагають нам модернізувати наше комунальне господарство, завдяки чому ми економимо енергоносії та покращуємо якість послуг, - коментує міський голова Михайло Сімашкевич. - Досягати таких результатів вдається завдяки професійній команді Валерія Гордійчука та повній відкритості в роботі, яка цінується міжнародними організаціями.
Наразі ще ведуться перемовини із фондом щодо можливості встановлення додаткових десяти індивідуальних теплових пункті.

- У нашому будинку були дуже великі тепловтрати через неутеплені труби теплопостачання, - розповідає мешканка будинку Зоя Крушицька. - Ми звернулися до Валерія Григоровича, й він відразу відреагував. Його працівники повністю утеплили тепломережі. Також у нас було дуже погана рецеркуляція води, то нам ще й встановили індивідуальний теплопунк.

Теги: ІТП, КП "Міськтепловоденергія", Валерій Гордійчук, Михайло Сімашкевич

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.