Перейти на мобільну версію сайту


02.09.2016

БІЛБОРДИ ЗНЯТИ, ІНФРАСТРУКТУРУ РОЗБУДОВУВАТИ БЕЗ ПІЛЬГ

комісія30 серпня пройшло засідання комісії міськради з питань землекористування, архітектури, будівництва та екології. Найголовнішим питанням стало звернення генерального директора КП «Міськтепловоденергія» Валерія Гордійчука з приводу демонтажу об’єктів зовнішньої реклами типу «білборд», встановлених на відрізку просп.Грушевського від вул.І.Франка до Драй Хмари в зв’язку із прокладанням нової комунікаційної траси. Валерій Григорович наголосив, що демонтаж необхідно провести негайно, щоб була можливість завершити роботи за 3-4 місяці, крім того, з графіку виходити не можна, бо він узгоджується з Вашингтоном.

Обговорювали також звернення власника тимчасової споруди кафе «Куркулі» щодо будівництва капітальної будівлі. Комісія погодилася дати дозвіл на умові обов’язкового знесення тимчасової споруди.

У будинку на Соборній дали дозвіл на реконструкцію квартири, відповідні погодження дали сусіди.

Жваво обговорювалося питання надання дозволу ЖБК «Молодіжний ХХІ» внести зміни до договорів пайової участі у створенні й розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, а саме - відсоткової вартості будівництва із 4% до 1% у зв’язку із проведенням благоустрою прилеглої території, будівництвом під’їзних доріг, встановленням вуличного освітлення, облаштуванням автобусної зупинки для громадського транспорту, тротуарної доріжки, протяжністю 133 м, окультурення тротуару по вул.Крип’якевича до Драй Хмари. При цьому втрати міського бюджету становитимуть 430664,26 грн.

Категорично проти висловився голова депутатської земельної комісії Валерій Слободян. Він зазначив, що всі будівельники на рівних правах беруть участь у розбудові інфраструктури міста, а забудовники, у свою чергу, мусять проводити благоустрій навколо своїх об’єктів.

Не погодили члени комісії дозволи на розміщення в місті автокав’ярень. Питання про надання дозволу на облаштування входу в музей мініатюр «Замки України» в підпірній стіні вул.Замкова з облаштуванням сходів і брами відправили на довивчення. Дозвіл на облаштування заїзду для технологічного транспорту до храму Покрови Божої Матері, що на Руських фільварках, члени комісії погодили.


Теги: білборди, інфраструктура

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Осуществим Вашу мечту материнства. Поможем забеременеть женщине. Наши доноры все проверены по многим параметрам. Обращайтесь ответим на все вопросы
https://donorspermy.com/
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.