Перейти на мобільну версію сайту


18.10.2013

А ЕКОНОМІЯ ЗНАЧНА

16 жовтня в конференц-залі «Гала-готелю» за участю міського голови Михайла Сімашкевича відбувся третій з серії чотирьох тренінгів проекту «Модель розбудови потенціалу України і Грузії для їх участі в Угоді мерів». Учасниками зустрічі стали представники пілотних міст проекту та консультанти з питань Угоди мерів з України та Грузії.
Під час зустрічі міський голова Михайло Сімашкевич розповів про п’ять основних кроків, які втілила міська влада на шляху до енергоефективності міста.
= Перше, що ми зробили, розробили «енергетичну конституцію» міста, = зазначив Михайло Євстафійович = Наступний крок полягав у створенні власної електронної програми «Енергоносій», яка коштувала 60 тисяч грн, та результати себе виправдали, оскільки в програму включені державні установи, адмінприміщення, і щодня оператор міської ради моніторить статистику спожитої електроенергії, газу  та води у вищезазначених будівлях. За два роки економія склала 1 млн. 600 тис. грн.
Також міський голова проінформував учасників засідання про міську Програму «Теплий дім» та роботу комунального підприємства «Міськтепловоденергія». Після цього було обговорено заходи щодо підвищення рівня енергоефективності.

Теги: Енергоефективність

Дивіться також:





Повернення до списку





Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:










Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.