Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Економіка

КП «МІСЬКТЕПЛОВОДЕНЕРГІЯ» ПРОДОВЖУЄ ДІЛИТИСЯ ДОСВІДОМ
Накопичуючи досвід втілення проектів із заміщення газу твердими видами палива, Кам’янець-Подільський не втрачає нагоди ним поділитися. Минулого тижня він став показовим для учасників одразу двох масштабних заходів у сфері альтернативної енергетики. 16 березня про шлях до енергетичної незалежності в місті генеральний директор КП «Міськтепловоденергія» Валерій Гордійчук розповідав під час практичної конференції в рамках «Тижня альтернативної енергетики» («Alternative Energy Week»), що проходила в Києві.

НА БОГА НАДІЙСЯ, А САМ РОЗУМ МАЙ
Кожен з нас думає, що там того сільського господарства, чому ті аграрії так скаржаться, причому постійно, що їм з кожним роком все важче працювати. Подумаєш, вирішив, що будеш сіяти, на якому полі та яку площу, загнав трактор, потім почекав пару місяців – загнав комбайн, зібрав урожай, продав, отримав гроші, і відпочиваєш, чекаючи наступного року. Але ніхто ж не задумується, що для отримання не лише кількісного, а й якісного врожаю, необхідно дотримуватися низки агротехнічних заходів.

«КУСАНОНЕ» ПІДНІМАТИМЕ КАМ’ЯНЕЦЬКУ МЕДИЦИНУ
13 березня в Києві відбулася урочисте підписання угоди в рамках проекту, започаткованого урядом Японії «Кусаноне» з благодійним фондом «Ми – кам’янчани». Почесну місію від нашого міста здійснив виконавчий директор фонду Віталій Белінський. Нагадаємо, що Кам’янець-Подільський цього року здобув перемогу у сфері освіти – і як результат місто отримає фінансування для капітального ремонту фасаду з утепленням в ДНЗ №2 та капітального ремонту даху, фасаду та системи водовідведення і каналізації в ДНЗ №15. Уперше Кам’янець отримав перемогу в медичній галузі, а це вже друге досягнення.

ЦІЛЬ – ЕФЕКТИВНЕ АГРОВИРОБНИЦТВО – 2017
Цьогоріч весняна посівна кампанія в більшості сільгосппідприємствах країни, особливо дрібних фермерів, відзначатиметься особливою економією матеріально-технічних ресурсів. Це вимушений крок, до якого спонукала аграріїв низка причин, головна з яких – чергове зростання цін на пальне, насіння, добрива та засоби захисту рослин (ЗЗР), а також нестабільна законодавча база країни, яка як і погодно-кліматичні умови в останні роки, є мінливою. Тож черговим випробуванням для аграріїв буде своєчасне та якісне проведення весняної сівби в умовах значного подорожчання необхідних для цього ресурсів.

ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ: АГРАРНІ РОЗПИСКИ
Важка економічна ситуація в Україні в останні декілька років не змогла обійти жодну галузь економіки країни. Не винятком став і аграрний сектор. Сьогодні дефіцит фінансових ресурсів відчувають усі без винятку сільськогосподарські підприємства, і не важливо, чи ти агрохолдинг, чи дрібний фермер. Крім власних зароблених коштів за результатами минулих років сільгоспдіяльності чи домашніх заощаджень, фермери змушені шукати додаткові гроші, перестраховуючи себе фінансово.
 

БУЛО БИ ЩО ОБРОБЛЯТИ, А ТЕХНІКА ЗНАЙДЕТЬСЯ
Початок весни сприяє аграріям Кам’янеччини. Вони активно розпочали проведення весняно-польової кампанії.
Першими у календарі робіт йде підживлення озимих культур та озимого ріпаку.

СІМ РАЗІВ ВІДМІРЯЙ - ОДИН РАЗ ЗМІШАЙ
Ведення сучасного тваринницького господарства вимагає нових підходів і принципів облаштування системи годування тварин і птахів. Істотною перевагою для фермерів, які займаються вирощуванням та розведенням тварин, стане використання механічних машин для змішування корму. 

ГАЗОВІ СЮРПРИЗИ УКРАЇНЦЯМ, І НЕ ЛИШЕ
Щороку ми з жахом очікуємо, що нам скаже ціна на ГАЗ, і як ми з цим фінансовим тягарем зможемо впоратися. Дедалі частіше ситуація погіршується. Газові коливання змушують нас все більше й більше затягувати паски. Але цієї весни, напевне, «небожителі» готуються до чогось серйозного і потрібен електорат.  Національний нафтогазовий холдинг «Нафтогаз України» з 1 березня знижує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 7,2%, як порівнювати з лютим 2017 року – до 8553,6 грн за тис. м куб. із 9214,8 грн за тис. м куб. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

РИНОК ЗЕМЛІ: МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД
Не покидає наших урядовців бажання продати останню цінність українського народу, його надбання, державний скарб – землю, наші українські, на весь світ знані чорноземи. Не встигли експерти та політологи оговтатися від запропонованого законопроекту «Про обіг сільськогосподарських земель», як усюди почали кричати про нові, не менш приголомшливі закони, якими народні обранці таки бажають запустити ринок землі в Україні, прикриваючись вимогами МВФ. 

«КУСАНОНЕ» ДЛЯ КАМ’ЯНЦЯ
Заклади міського управління освіти і науки стали переможцями конкурсу грантової допомоги від Посольства Японії в Україні «Кусаноне».
У результаті місто отримає фінансування для капітального ремонту фасаду з утепленням в ДНЗ №2 та капітального ремонту даху, фасаду та системи водовідведення і каналізації в ДНЗ №15.

ВКЛАДЕМО 600 ТИСЯЧ, ОТРИМАЄМО 20 МІЛЬЙОНІВ
На черговому засіданні виконкому було розглянуто 51 питання.
Як завжди, мова йшла про надання матеріальної допомоги та допомоги на поховання. Пройшло затвердження Статуту комунального підприємства «Міськтепловоденергія» в новій редакції, яке зумовлене поповненням статутного капіталу КП на проектно-кошторисну документацію щодо залучення додаткових коштів з Держбюджету в 20 млн грн - на прокладання теплових трас у місті. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«ГОЛОДНИЙ» РІК СКАСОВУЄТЬСЯ
Потрохи з українських полів починає злазити сніг, мороз відпускає, а зима передає свої права прекрасній весні. Разом зі снігом в українських аграріїв пропадає і спокій, адже ще трохи і від нього не залишиться й сліду, бо розпочнеться нова пора в житті кожного фермера - весняна посівна кампанія 2017 року. Сотні одиниць сільськогосподарської техніки вийдуть у поля, тисячі людей знову будуть залучені до роботи, тонни добрив та насіння будуть «закопуватися» в грунт, а з ними - мільйони гривень, що автоматично витрачатимуться на все це. 

БІЗНЕС НА СЕЛІ: ЗЕМЛЯ ТА/ЧИ ВОЛЯ?
Сьогодні Україна – єдина демократична країна у світі, де землевласники не мають права розпоряджатися своїм майном на власний розсуд. Вони не можуть віддати це майно під заставу та отримати фінансування для фермерської чи будь-якої іншої діяльності. Вони не мають права продати свій пай та вкласти гроші в іншу справу чи актив, навіть не можуть обмінятися з кимось ділянками, якщо їм потрібно переїхати до іншої частини країни. Землі, про які йде мова, належать селянам, які спромоглися приватизувати їх на початку 90-их – про земельні частки (паї), які на сьогодні громадяни України можуть лише здати в оренду або ж обробляти самостійно.

АКЦИЗ НА ПАЛЬНЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ
8 лютого 2017 р. Уряд ухвалив Порядок зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів, який розроблений Міністерством фінансів України.
У 2016 році при плануванні бюджету на 2017 рік було скасовано податок з роздрібного продажу палива в розмірі 5%, який сплачувався до місцевих бюджетів. Причиною була тінізація роздрібного продажу палива, що спричиняло недонадходження до місцевих бюджетів. Мінфін розробив ефективну модель, за якої 13,44% акцизного податку з виробленого і ввезеного пального буде сплачуватись до місцевих бюджетів.

КОМУ ШМАТОК ТОРТА «ЗЕМЛЯ»?
Все, як у справжнього торта, такого фірмового та смачного, а ще - чудово розрекламованого, що дійсно хочеться відкусити й собі той шматочок. Три «коржі» – держава, пайовики, фінансові гравці, а поміж ними, такий непередбачуваний «крем», який відіграє досить важливе значення для цього смаколика – бізнес. Здавалося б, усе зрозуміло: полюбляєш солоденьке – вперед! Береш свої кровно зароблені і купуєш шматок, який подобається тобі найбільше. Обмежуєш себе у солодкому? Тоді чекай свята, там і поласуєш. Якщо ж ти діабетик, то тільки спостерігай. 


Статті 61 — 75 з 704
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

СТИХІЯ НАВЧИТЬ
СТИХІЯ НАВЧИТЬ Зливи, які гастролювали наприкінці травня – на початку червня в місті і районі, наробили чимало шкоди людям. Хтось залишився без майбутнього врожаю, комусь підтопило будівлю чи комору. Припарковані біля Центрального ринку автомобілі автоматично перетворювалися на човни, з яких вигрібали воду руками. Бруківку у Старому місті й на спуску по Князів Коріатовичів до Новопланівського мосту вимило аж до утворення кількох вирв. Страшно було їхати.
Не кращою була ситуація і в районі. Під час чергової ...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.