Перейти на мобільну версію сайту

RSS

Економіка

ПОДВІЙНИЙ ЗАХИСТ: АГРАРНІ РОЗПИСКИ
Важка економічна ситуація в Україні в останні декілька років не змогла обійти жодну галузь економіки країни. Не винятком став і аграрний сектор. Сьогодні дефіцит фінансових ресурсів відчувають усі без винятку сільськогосподарські підприємства, і не важливо, чи ти агрохолдинг, чи дрібний фермер. Крім власних зароблених коштів за результатами минулих років сільгоспдіяльності чи домашніх заощаджень, фермери змушені шукати додаткові гроші, перестраховуючи себе фінансово.
 

БУЛО БИ ЩО ОБРОБЛЯТИ, А ТЕХНІКА ЗНАЙДЕТЬСЯ
Початок весни сприяє аграріям Кам’янеччини. Вони активно розпочали проведення весняно-польової кампанії.
Першими у календарі робіт йде підживлення озимих культур та озимого ріпаку.

СІМ РАЗІВ ВІДМІРЯЙ - ОДИН РАЗ ЗМІШАЙ
Ведення сучасного тваринницького господарства вимагає нових підходів і принципів облаштування системи годування тварин і птахів. Істотною перевагою для фермерів, які займаються вирощуванням та розведенням тварин, стане використання механічних машин для змішування корму. 

ГАЗОВІ СЮРПРИЗИ УКРАЇНЦЯМ, І НЕ ЛИШЕ
Щороку ми з жахом очікуємо, що нам скаже ціна на ГАЗ, і як ми з цим фінансовим тягарем зможемо впоратися. Дедалі частіше ситуація погіршується. Газові коливання змушують нас все більше й більше затягувати паски. Але цієї весни, напевне, «небожителі» готуються до чогось серйозного і потрібен електорат.  Національний нафтогазовий холдинг «Нафтогаз України» з 1 березня знижує мінімальні ціни на природний газ для промислових споживачів на 7,2%, як порівнювати з лютим 2017 року – до 8553,6 грн за тис. м куб. із 9214,8 грн за тис. м куб. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

РИНОК ЗЕМЛІ: МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД
Не покидає наших урядовців бажання продати останню цінність українського народу, його надбання, державний скарб – землю, наші українські, на весь світ знані чорноземи. Не встигли експерти та політологи оговтатися від запропонованого законопроекту «Про обіг сільськогосподарських земель», як усюди почали кричати про нові, не менш приголомшливі закони, якими народні обранці таки бажають запустити ринок землі в Україні, прикриваючись вимогами МВФ. 

«КУСАНОНЕ» ДЛЯ КАМ’ЯНЦЯ
Заклади міського управління освіти і науки стали переможцями конкурсу грантової допомоги від Посольства Японії в Україні «Кусаноне».
У результаті місто отримає фінансування для капітального ремонту фасаду з утепленням в ДНЗ №2 та капітального ремонту даху, фасаду та системи водовідведення і каналізації в ДНЗ №15.

ВКЛАДЕМО 600 ТИСЯЧ, ОТРИМАЄМО 20 МІЛЬЙОНІВ
На черговому засіданні виконкому було розглянуто 51 питання.
Як завжди, мова йшла про надання матеріальної допомоги та допомоги на поховання. Пройшло затвердження Статуту комунального підприємства «Міськтепловоденергія» в новій редакції, яке зумовлене поповненням статутного капіталу КП на проектно-кошторисну документацію щодо залучення додаткових коштів з Держбюджету в 20 млн грн - на прокладання теплових трас у місті. 
Автор:  Тетяна ШУХАНОВА

«ГОЛОДНИЙ» РІК СКАСОВУЄТЬСЯ
Потрохи з українських полів починає злазити сніг, мороз відпускає, а зима передає свої права прекрасній весні. Разом зі снігом в українських аграріїв пропадає і спокій, адже ще трохи і від нього не залишиться й сліду, бо розпочнеться нова пора в житті кожного фермера - весняна посівна кампанія 2017 року. Сотні одиниць сільськогосподарської техніки вийдуть у поля, тисячі людей знову будуть залучені до роботи, тонни добрив та насіння будуть «закопуватися» в грунт, а з ними - мільйони гривень, що автоматично витрачатимуться на все це. 

БІЗНЕС НА СЕЛІ: ЗЕМЛЯ ТА/ЧИ ВОЛЯ?
Сьогодні Україна – єдина демократична країна у світі, де землевласники не мають права розпоряджатися своїм майном на власний розсуд. Вони не можуть віддати це майно під заставу та отримати фінансування для фермерської чи будь-якої іншої діяльності. Вони не мають права продати свій пай та вкласти гроші в іншу справу чи актив, навіть не можуть обмінятися з кимось ділянками, якщо їм потрібно переїхати до іншої частини країни. Землі, про які йде мова, належать селянам, які спромоглися приватизувати їх на початку 90-их – про земельні частки (паї), які на сьогодні громадяни України можуть лише здати в оренду або ж обробляти самостійно.

АКЦИЗ НА ПАЛЬНЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ
8 лютого 2017 р. Уряд ухвалив Порядок зарахування акцизного податку з пального до місцевих бюджетів, який розроблений Міністерством фінансів України.
У 2016 році при плануванні бюджету на 2017 рік було скасовано податок з роздрібного продажу палива в розмірі 5%, який сплачувався до місцевих бюджетів. Причиною була тінізація роздрібного продажу палива, що спричиняло недонадходження до місцевих бюджетів. Мінфін розробив ефективну модель, за якої 13,44% акцизного податку з виробленого і ввезеного пального буде сплачуватись до місцевих бюджетів.

КОМУ ШМАТОК ТОРТА «ЗЕМЛЯ»?
Все, як у справжнього торта, такого фірмового та смачного, а ще - чудово розрекламованого, що дійсно хочеться відкусити й собі той шматочок. Три «коржі» – держава, пайовики, фінансові гравці, а поміж ними, такий непередбачуваний «крем», який відіграє досить важливе значення для цього смаколика – бізнес. Здавалося б, усе зрозуміло: полюбляєш солоденьке – вперед! Береш свої кровно зароблені і купуєш шматок, який подобається тобі найбільше. Обмежуєш себе у солодкому? Тоді чекай свята, там і поласуєш. Якщо ж ти діабетик, то тільки спостерігай. 

ПРО ЗМІНИ У ПЕНСІЙНОМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННІ УЧАСНИКІВ АТО
Прикінцевими положеннями Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» передбачено право на призначення дострокової пенсії за віком військовослужбовцям, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ, які брали участь у бойових діях, а також тим, що стали інвалідами внаслідок поранення, контузії, каліцтва, отриманих при захисті Батьківщини або при виконанні інших обов’язків військової служби (службових обов’язків), або внаслідок захворювання, пов’язаного з перебуванням на фронті чи виконанням інтернаціонального обов’язку.

КОГО ПЕРЕВІРИТЬ ДЕРЖПРАЦІ У 2017 РОЦІ?
Держпраці оприлюднила плани проведення планових перевірок госпсуб'єктів на 2017 рік практично для всіх областей.
Зростання розміру мінімальної зарплати, розширення кола контролерів щодо законодавства з праці та активізація їхньої взаємодії між собою, введення астрономічних штрафів за недопущення інспекторів з праці до перевірки зробили тему перевірок від Держпраці дуже популярною.

ПОВЗУТЬ ВГОРУ. ПОВІЛЬНО, АЛЕ ВПЕВНЕНО
Щодня ціни на ринках і в магазинах повільно, але впевнено повзуть догори. Різкого здорожчення, як раніше, не спостерігається, натомість воно стало щоденним. Напевне, так легше не помітити, як твій гаманець щодня стає худішим. На 10-15% і більше зросли ціни насамперед на молокопродукти - тверді сири, сир, молоко. Сильно здорожчали імпортні фрукти, підскочили ціни на ковбасу і м’ясо.
У лютому варто очікувати на інфляцію, більш як на 1%.
Автор:  Наталія ЯЦЕМІРСЬКА

ФРУКТОВИЙ БІЗНЕС. ПОРАДИ ДЛЯ ПОЧАТКІВЦІВ
Ще на початку XX століття видатний вітчизняний садівник Лев Симиренко називав унікальні ґрунтово-кліматичні умови України ідеальними для вирощування фруктових дерев (44% території країни займають чорноземи). Фруктовий бізнес більше не вимагає очікування прибутку 5-7 років. Сучасне вирощування фруктів включає використання інтенсивних технологій при посадці й догляді за фруктовими садами, які дозволяють на невеликих площах (2-10 га) отримувати значну кількість плодів (у середньому 45 т яблук/груш з 1 га), а нові сорти будуть давати вам урожай уже наступного року.


Статті 61 — 75 з 700
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
 

ЛЮДИ ТВОРЯТЬ КНИГИ, А КНИГИ – ЛЮДЕЙ!
ЛЮДИ ТВОРЯТЬ КНИГИ, А КНИГИ – ЛЮДЕЙ! «Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» – істина відома давно і, певно, не знайдеться того, хто б її заперечив, бо життя таке, що в її правдивості переконується кожен. І, якщо є такі, що мислять протилежно, то, швидше за все, вони «унікали». Як же без тих, кого життя, на жаль, нічому не вчить?
Але сьогодні мова не про них. А про людей, що прагнуть йти вперед і вгору, про людей, які цінують все те, що створюють, ким оточують свої будні та вихідні. Про людей, що черпають від світу найкраще...Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.