Перейти на мобільну версію сайту


01.01.2016

«ЗОЛОТО ЗАКАРПАТТЯ» ВІД ПЕТРА ІГНАТЬЄВА

Напередодні новорічно-різдвяних свят відомий у Кам’янці-Подільському фотохудождник Петро Ігнатьєв порадував поціновувачів сучасного фотомистецтва черговою персональною виставкою, яку презентував у Петро ІгнатьєвГалереї мистецтв історичного музею-заповідника.

«Золото Закарпаття» – саме так назвав автор свою нову експозицію. Петро Дмитрович представив на розгляд відвідувачів 38 світлин, на яких осінь і справді постала у всій своїй красі: золота, барвиста, багата на неймовірної краси природні ландшафти, замріяна, щедра на контрасти та приємні оку «кадри», які й закарбував автор. Особливої родзинки експозиції додали декілька зимових пейзажів, які в тандемі з осінніми наповнили презентаційну залу приємною прохолодою осінніх гір та запахом закарпатської хвої.

Також на виставці, яка цього року стала для Петра Дмитровича 17-ою, презентовано 9 живописних робіт фотохудожника.
Працює Петро Ігнатьєв фотографом у державному історичному музеї-заповіднику. Займається фотографією з 2006 року. Є учасником багатьох міських, обласних і 19 міжнародних виставок. Його роботи експонувалися в Польщі, Австрії, Франції, Бразилії, Гонг-Конгу, Сербії.
Виставка «Золото Закарпаття» триватиме до 22 січня.

Теги: Петро Ігнатьєв, виставка

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.