Перейти на мобільну версію сайту


14.07.2020

ЗНОВУ НАЙКРАЩІ!

92e99aad8ff19ac43afaf5ab7b34ddc6.jpgУже 10 років важко уявити будь-які урочисті заходи не лише в районі, але й в місті без Народного театру пісні "Пісенне мереживо" районного центру культури і мистецтв "Розмай". Вони завжди знаходяться в центрі уваги, не залишаються байдужими до жодних благодійних акцій, неодноразово зі своїми виступами їздили в зону АТО, де підбадьорювали наших військович під час бойових дій. А ще це дуже гарний і дружній колектив, результат роботи якого численні перемоги на різних фольклорних конкурсах як в Україні так і поза її межами. 

Днями вони привезли чергову нагороду: за результатами Дистанційного Міжнародного Багатожанрового Інтернет Фестивалю - Конкурсу "Самоцвіти — Країна безмежних можливостей"  у номініації "Народний вокал" вони  вибороли І місце. За словами керівника колективу Володимира Кусіка, цей фестиваль є одним з найпотужніших, адже має велику мережу як в Україні так і в Європі. Засновниками цього фестивалю-конкурсу є ГО «ART ANTRE CENTRE», що знаходиться у Львові. 

- Минулого року ми теж брали участь в цьому фестивалі, лише наживо. Це було в приміському етнічному музеї просто неба Шеченківський гай, що під Львовом. Так як зараз в країні пандемія і більшість всього приходиться робити дистанційно, організацію цьогорічного конкурсу вирішили провести саме в такий спосіб. Це певний цікавий досвід в нашому житті, тим більше, що участь приймало 140 колективів. Було з ким конкурувати. Але об’єктивно дивлячись на виступи багатьох колективів, скажу все одно – ми найкращі. Я пам’ятаю, які ми були кілька років назад і які стали зараз. Як керівнику приємно дивитися на власний ріст та моїх колег. Це щодення копітка праця. Ми ніколи не відкладаємо репетиції, постійно знаходимося в пошуку чогось нового. Ми не просто співаємо, а насамперед – займаємося творчістю. Тому і результат такий – маємо справжній професійний колектив, - зазначає Володими Олександрович.

Теги: Пісенне мереживо, Володимир Кусік, конкурс

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Послуги

Почему стоит выбрать Всеукраинский банк спермы?
Полная конфиденциальность с первого обращения в клинику;
Консультация репродуктолога и узких специалистов на основании уже имеющихся исследований и новых показателей;
Обследование на высокоточном оборудовании согласно последним...
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.