Перейти на мобільну версію сайту


05.10.2018

ЗГАДАЛИ МИКИТУ ГОДОВАНЦЯ

байка-127 вересня в Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника відбувся День краєзнавства. Музейники, співробітники краєзнавчого відділу Кам'янець-Подільської центральної міської бібліотеки імені Костя Солухи та вихованці СЗОШ №1 згадували кам’янчанина Микиту Годованця – патріарха української байки.

У Великій залі художнього відділу музею-заповідника відбувся урок «Кам’янецький патріарх української байки», присвячений 125-річчю від дня народження Микити Павловича. Під час заходу присутні ознайомилися з віхами життя та творчості відомого байкаря, погортали сторінки пам’яті, які розповіли про те, як у Кам’янці-Подільському берегли та продовжують берегти пам’ять про письменника. Вихованці СЗОШ №1 продекламували найвідоміші байки Годованця.

Після завершення уроку діти відвідали Літературну залу Галереї мистецтв, де науковий співробітник Андрій Павловський коротко ознайомив їх із скрижалями літературного життя Кам’янця-Подільського від середньовіччя до сьогодення.

Теги: згадали байкаря

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.