Перейти на мобільну версію сайту


22.01.2016

ЗАМЕРЕЖИЛИ СХІД ПІСНЯМИ

1500 км подолали кам’янецькі артисти, аби підтримати військових на сході та заспівати їм гарних українских пісень.

На початку тижня із Донецької області повернувся колектив народного театру пісні «Пісенне мереживо» (РЦКМ «Пісенне мереживо»«Розмай»). Упродовж чотирьох днів мистецькі ентузіасти вселяли надію й бойовий дух у військових, що нині перебувають у зоні проведення АТО. Колядки, щедрівки, народні й патріотичні пісні - наші захисники все сприймали на «біс»! Це вже третя поїздка народного колективу на схід. Цьогоріч на гостину до бійців їздили начальник відділу культури та туризму РДА Алла Бец, артисти «Пісенного мережива» Володимир та Аліна Кусіки, Микола Виниченко, Роман Кукурудза, Володимир та Олександра Ганіни, Олег Швець, Ірина Коваль-Трач, Олег Фокшек та Максим Морозов. Супроводжував і кашоварив артистам колишній військовий Павло Григоришин, перевезення забезпечили водії перевізника Ігоря Ярославського Олександр Олійник та Дмитро Костюк.

- Минулого року ми їздили в Луганську область, - розповідає директор районного Центру культури і мистецтв «Розмай» Володимир Кусік. - Цьогоріч - у Донецьку. Стартували із Краматорська, де знаходиться штаб АТО. Наші колядки та щедрівки слухали бійці 12-го окремого мотопіхотного батальйону в м.Артемівськ (т.в.о. командира підполковник Є.Пісоцький), 26-го артилерійської бригади в/ч 3231 (командир - полковник А.Маліновський), 301-го окремого дорожньо-комендантського батальйону (командир - підполковник С.Божко),  понтонно-мостового батальйону в/ч 3290 (командир - полковник О.Паровий), 54-ої окремої аромобільної бригади (т.в.о. командира Г.Шапран), 8-го полку спецпризначення (командир О.Нечаев).

- Їхали на схід, аби не тільки підтримати бойовий дух військових, а й, що важливо, допомогти необхідними «Пісенне мереживо»продуктами, - каже начальник відділу культури та туризму РДА Алла Бец. - Щоразу, повертаючись із поїздки, не можемо стримати сліз. Якби ви знали, як важко їхати звідти й розуміти, що хлопці залишаються там, на передовій...
Плануючи відвідати військових на сході, ми не знаємо, зможемо поїхати чи ні, але щоразу переконуємося, що наш кам’янецький край багатий на добрих людей. Якщо розповідаєш про АТО, байдужих немає.

І справді, організувати поїздку колективу допомогли голова районної ради Борис Бец, голова РДА Василь Сукач, керівник апарату РДА Маріанна Великохатько, начальник управління фінансів РДА Олександр Федик, головний ветеринарний лікар району Олександр Решетник. Як завжди активно підключилися до справи аграрії, депутати районної ради Ігор Гай, Сергій Богачик та Олександр Гінзеровський. Допомогли і колишній депутат райради, директор ТОВ «Промтехтранс» Віктор Антонюк, та кам’янецька команда «Наш формат».

Поїздка на схід - це не лише можливість відвідати військових, а й побачити рідних чи земляків. Наприклад, Аллі Вікторівні випала нагода зустрітися із земляками зі Старої Ушиці. Контрабасист Рома Кукурудза маав змогу побачитися із родичами. Звукооператор Максим Морозов родом із Донецька, і ця поїздка дала йому можливість обійняти та наговоритися із мамою, з якою не бачився три роки.

Теги: «Пісенне мереживо», РЦКМ «Розмай», Алла Бец

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.