Перейти на мобільну версію сайту


17.01.2014

ВЕСЕЛО СПІВАЙМО! ЩИРО КОЛЯДУЙМО!

Саме такими словами починається кожне колядування народної дитячо-юнацької капели «Журавлик». Довгий час у хорі існує традиція дарувати всім кам'янчанам і не тільки щирі побажання добра та Божого благословіння в світлий час Різдва Христового.
Різдвяні свята - це світлий промінь надії і добра, який об’єднує родину і сповнює вірою серця людей. У них виражений дух народу, наші звичаї, тепло сімей та світло душ. Свято народження Сина журавлик.JPGБожого зустрічають традиційними різдвяними стравами, щирими вітаннями та зворушливими колядками. І що як не колядка є тією ниточкою, що сполучає навколишніх в унісон віри та вдячності Господу.
Тож відразу після закінчення шкільних уроків вирушили журавлята на різдвяні гастролі до міста Стрий на запрошення художнього керівника та диригента муніципального чоловічого хору «Каменяр», заслуженого діяча мистецтв України Степана Целюха на творчий проект «Колядуймо з Каменярем», який пройшов за підтримки Стрийського району.
Перший сольний концерт капели «Журавлик» пройшов у римо-католицькому костелі народження Пресвятої Діви, де прихожани були враженні рівнем професійного виконання колядок різдвяної програми. Того ж дня у вечірньому концерті в смт Дашава учасниці хорової капели зачарували жителів селища. А виконання колядки «Свята ніч» викладачем сольного співу Оксаною Томків викликало шквал оплесків.
Наступного дня хорова капела підкорювала серця прихожан церкви Успіння Богородиці. Апофеозом виступів «Журавлика» була спільна коляда разом із муніципальним чоловічим хором «Каменяр» у Народному домі. Кожна колядка хорової капели сприймалася глядачами «на біс». За три дні перебування на Львівщині народна дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик» змогла закохати (вже не вперше) у себе мешканців древнього Стрия.
Навряд чи знайдеться людина, котра сперечатиметься з тим, що Різдво - сімене свято, і проводити його хочеться лише в колі рідних та близьких нам людей. Проте, незважаючи на це, 7 січня, о 08.30 майже повний склад дитячо-юнацької хорової капели «Журавлик» зібрався в актовій залі міської дитячої хорової школи, аби продовжити свою велику коляду, під керівництвом капітана дружного творчого корабля Івана Нетечі.
У Різдвяні свята журавлята колядували в Кафедральному соборі Петра і Павла, кафедральному соборі Серце Ісуса, у церквах міста та ще багатьох громадських закладах.
Яскрава зірка із зображенням Діви Марії з сином, українські хустки зі строкатими квітками, свічечки в долоньках та більше двох десятків вогників в дитячих очах...
Важко описати словами атмосферу, що панує на колядуваннях, адже всі учасники приходять туди з неабиякими світлими думками та доброю енергетикою. І хоч Різдво вже завершилось, не скінчилися колядування «Журавлика». А попереду - безліч планів, нових цікавих поїздок та вражень...

Теги: хорова капела "Журавлик"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.