Перейти на мобільну версію сайту


29.01.2016

У ЖВАНЦІ ВЗЯЛИСЯ ЗА РУКИ

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 р. Цього року вся українська спільнота відзначає 97-му річницю другого після Дня незалежності та з позиції День соборностідержавної значимості свята нашої країни.

Кам'янець-Подільський район відзначив цей день у с.Жванець проведенням флеш-мобу «В день злуки беремося за руки!».

У заході взяли участь голова районної ради Борис Бец, голова РДА Василь Сукач, голови сільських, селищної ради, об’єднаних територіальних громад, керівники структурних підрозділів адміністрації та жителі місцевої громади. Під час проведення урочистої програми окрім основних історичних фактів, які передували Акту Злуки, привітань від керівництва району, хвилиною мовчання вшанували загиблих учасників АТО.
Продовжився флеш-моб символічною зустріччю делегацій із Хотинського та Кам’янець-Подільського району на мосту, що з’єднує дві області – Хмельницьку і Чернівецьку. Представники обох областей з’єдналися в «живий ланцюг», аби вкотре наголосити, що «Україна - єдина!», соборна і неподільна.

Теги: День соборності, Борис Бец, Василь Сукач

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.