Перейти на мобільну версію сайту


28.06.2019

У ЖУРІ КІНОФЕСТИВАЛЮ – НІКА ФІНЧ

режисерУ журі ІІІ міжнародного кінофестивалю "Бруківка" буде визнана кінопродюсерка з Каліфорнії родом з України Ніка Фінч (Вероніка Половко), яка займається продюсуванням фільмів, рекламних роликів, кліпів та корпоративних проектів.

За освітою Ніка бакалавр з ділового управління, навчалася в Київському інституті бізнесу та технологій (2010-2015). Також закінчила Film Connection School, продюсування фільмів та створення сценарію (2017-2018).

Ніка реалізувала дуже багато цікавих проектів – як музичних кліпів, так і короткометражних фільмів, реклам тощо. Була номінована на кінофестивалях, отримала нагороди у 2019 р.: – «Get Off Screen» – «Кращий короткометражний фільм 2019 року», видана Асоціацією кіноіндустрії України іАсоціацією продюсерів України; «Wanna Be Younk» – 7EVER & SID WILSON (Slipknot) – «Кращий відеокліп», видана Top Short Film Festival; «Кращий відеокліп», видана Feel The Reel International Film Festival.

У 2018 р.: 7EVER & SID WILSON (Slipknot) – «Wanna Be Younk» – «Кращий міжнародний відеокліп» – видана Асоціацією продюсерів України і Асоціацією менеджменту і аудіовізуальних прав, у 2017 – «Почесна нагорода за особисте досягнення» – видана Асоціацією кіноіндустрії України і Асоціацією продюсерів України.

Подальші плани у кінопродюсерки, за її словами, – наполеонівські. Також, вона планує відзняти документально-соціальний фільм з відомими музикантами, такими як Metallica, KIss, Linkin Park і багато інших.

Теги: у журі Ніка Фінч (Вероніка Половко)

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.