Перейти на мобільну версію сайту


27.04.2018

У ГУМЕНЦЯХ ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА ТИТУЛ «ГОЛОС ГРОМАДИ»

голосУ Гуме­нецькій об’єд­наній територіальній громаді стартував І вокальний вокальний конкурс-фестиваль «Голос громади», організаторами якого виступили Гуменецька сільська рада та ГО «Територія розвитку». До участі в ньому запрошуються вокалісти Гуменецької сільської ради, які проживають або зареєстровані у відповідному населеному пункті громади, віком від 16 років і старші. 

Умови участі прості. Якщо ви вмієте співати, заповнюйте анкету учасника, перемагайте в конкурсному відборі у Вашому населеному пункті, щоб у фіналі, який відбудеться в липні 2018 р., позмагатися за титул «Голос громади» та цінні призи!

Для вболівальників: приходьте на конкурсні відбори до клубу, підтримуйте своїх виконавців та обирайте переможця, який представлятиме Ваш населений пункт у фіналі конкурсу «Голос громади». Детальнішу інформацію про умови конкурсу можна отримати у керівників клубних закладів громади.

Цього тижня оргкомітет фестивалю приймає заявки від конкурсантів. Наразі визначилися з датою першого конкурсного відбору. Стартує «Голос громади» з центральної садиби – села Гуменці.

6 травня у Гуменецькому сільському будинку культури, о 14:00, відбудеться l відбірковий тур на конкурс-фестиваль «Голос громади» серед жителів села Гуменці. Тож, приходьте змагатися за титул «Голос громади», цінні призи, а також підтримати вокалістів-земляків!


Теги: конкурси "Голос громади"

Дивіться також:

Повернення до списку

Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.